Usuńcie mi konto !

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Usuńcie mi konto !!! Proszę o usunięcie mojego konta na Forumowisku. Już od pół roku piszę do Admina (angel) o usuniecie i nadal nie usunal.
 

baja1

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
koniec świata
Wydaje mi się że jeśli do tej pory nie usunęli to pewnie już tego nie zrobią. Ja proponuje żeby pozmieniać w profilu swoje dane osobowe jeśli nie chcesz żeby ktokolwiek je widział BB)
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
wyczyść dane i nie wchodź tu więcej po cholerę ci zależy na kasowani konta ? forumowisku zależy na jak największej ilości kont i tyle.
 
A

arkovianin

Guest
To w takim razie forum zależy tylko od użytkowników!Ja osobiście uważam,że lepiej mieć mniej piszących niż więcej nie piszących.Na miejscu Angela usuwał bym konta forumowiczów którzy nie piszą.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jakby się komuś chciało... W swoim czasie chciałem wystąpić o możliwość usuwania kont, by zwolnić nieużywane nicki, ale i mieć asa w rękawie ;] no ale serio, jakby usuwać wszystkie konta, co ludzie chcą, i co są nieużywane, to szlag by trafił kogoś jak mu się nie chce. to mogłoby być trudniejsze od sprzątnięcia kącika miłosnego.
 

marcyska123456

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
to dziwne ze nie mozna sobie usunąć a innych portalach nie ma takich problemów normalnie mozna skasowac
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
No właśnie, taka opcja przydała by się, nikomu by przecież nie zawadzała.
Użytkownicy mogli by być też automatycznie usuwani którzy nie logowali się dłużej niż 2 lata.

Ale jak admin woli cieszyć oko tylko statystykami to wesoło nie będzie.
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Może w tym rzecz,że troche dziwnie wyglądało by forum,gdyby autorem co drugiej wypowiedzi było,,konto usunięte,,.A gdyby wraz z profilami usuwać posty,to konia z rzędem temu,kto coś by zrozumiał z tak pociętych rozmów:).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Z tego co pamiętam, to posty użytkownika pozostają (występuje wtedy jako guest).
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Jednakże użytkownikowi np. robson1978g którego status jest widoczny na stronie główniej i mający na koncie wiele tematów i postów, typowy spamiarz.
Jemu wszelkie tematy i posty wręcz powinno się usuwać, łącznie z nim samym.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Właśnie się nim zająłem. Jeśli ktoś posiada konto ewidentnie do spamowania, wtedy odrzuca się jego posty (użytkownicy nie powinni teraz widzieć jego ,,twórczości").
 
S

Spamerski

Guest
Może w tym rzecz,że troche dziwnie wyglądało by forum,gdyby autorem co drugiej wypowiedzi było,,konto usunięte,,.A gdyby wraz z profilami usuwać posty,to konia z rzędem temu,kto coś by zrozumiał z tak pociętych rozmów:).

W tym temacie widać, jak wygląda "konto usunięte": http://www.forumowisko.pl/topic/69216-jak-usunac-konto/
Tak więc nie ma tragedii.

Ale całkiem możliwe, że kiedy forum będzie już niedochodowe, to z czasem admin będzie zmuszony redukować ilość użytkowników, żeby odciążyć serwery. Tym bardziej że zdecydowana większość kont jest od lat nieaktywna.
 
Do góry