Uśmiechnięta, poważnie myśląca i nadal poszukująca... :)

Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Torunia
Cześć.
Umieściłam na forum temat już dwukrotnie i w dniu dzisiejszym podejmuję kolejną próbę...

Piszę ten temat, ponieważ wciąż wędruję po różnych miejscach w realnym, jak i wirtualnym świecie, poszukując ciekawego rozmówcy. Poza przyjaciółmi, których znam od lat... Mam chęć zawrzeć z kimś taką znajomość, nie stawiając od początku żadnych ograniczeń w jej rozwoju, gdzie będę mogła poznać kogoś od każdej strony. Nie ukrywam, że chciałabym stać się dla kogoś ważna. Zależy mi na tym, żeby była to osoba, z którą można nawiązać kontakt, nie tylko samemu być podstawą.

Warto wspomnieć kilka słów o sobie.
Przede wszystkim zanim do mnie napiszesz, powinieneś znać mój wiek. Jestem dwudziestolatką.
Być może dla Ciebie liczy się to, gdzie żyję. Jestem z woj. kujawsko - pomorskiego, mieszkam w Toruniu. Nie ukrywam, że dla mnie to jest bardzo ważne - najchętniej nawiążę kontakt z osobą ze swoich okolic, ewentualnie sąsiednich miast, czy nieodległego województwa. Nie zależy mi na wyłącznie internetowej znajomości, chcę mieć z kim pójść na długi spacer, rozmawiać godzinami pijąc herbatę. Czy zrobić coś szalonego! :)
Warto dodać od siebie, czym się interesuję. Przede wszystkim interesuję się fotografią - uwielbiam robić zdjęcia makro i krajobrazowe; jestem wieloletnią w tej dziedzinie amatorką. Bardzo lubię muzykę (reggae, blues, poezja śpiewana, klasyka rocka, muzyka instrumentalna, bądź po prostu posłuchać radia), biologię. Uwielbiam czytać książki i oglądać filmy, kolekcjonuje herbatę. Lubię jeździć na rowerze, pływać. Rozdrabnianie o moich zainteresowań w tym poście nie ma większego sensu, jeśli tylko nawiążemy kontakt, rozwinę te kluczowe słowa.
smile.gif

Moje cechy charakteru, sam po pewnym czasie określisz.

Nie napiszę ile powinieneś mieć lat, jakie mieć cechy charakteru i jak wyglądać. Zrobiłam krok w przód, jeśli tylko choć trochę zainteresował Cię mój post i masz chęć nawiązać ze mną kontakt, zrób krok w moją stronę.
smile.gif


Mój e-mail: herbata_jagodowa@wp.pl. Najchętniej preferuję kontakt sms (mam numer w Plusie i Play), gdyż niewiele czasu spędzam przy laptopie. Możesz pisać mi swój numer w wiadomości prywatnej - na pewno się odezwę.
Pozdrawiam.
smile.gif
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Zastanów się jeszcze, czy na pewno chcesz poznać kolejną osobę, która okaże się gnojem, wbije Ci nóż w plecy i jeszcze do Ciebie będzie miała o to pretensje. To jest to sławne "człowieczeństwo". Synonim do bycia sku*wiałą istotą.
 
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Torunia
Einherjar, a jeśli nie podejmę prób poznania osoby, która również odbierze mnie na poważnie i będzie szła ze mną ramie w ramie to co..? Mam się tak po prostu spisać na życie w pojedynkę? Mam jeszcze w zanadrzu trochę wiary. :)
 

zeuus22

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
akurat tez poszukuje nadal kolezanki dziewczyny kogos z kim mozna popisac pogadac tylko jestem zapewne starszy od ciebie moj rocznik to 74 nie przestrasz sie ;) muj numer tel jest w play :D
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
jak sie odezwałem to olałaś ,jesteś wybredna widać hiehie:) mogłaś jednak podać ograniczenia ,że świrów ,wampirów i punków nie chcesz
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
moim zdaniem szukanie czegoś poważnego na portalu, na siłe, mija się z celem.
Pindolisz jak z uszkodzonym "procesorem!" Poznałem 7lat temu żone na Sympatii! Kocham, uwielbiam, ubustwiam i szanuję. I co najlepsze to to... że... wszystko jest w obie strony... Co w dzisiejszych czasach "babina" ma uczynić? Stanąć przy markecie z tabliczką "chłopa szukam"? Internet to super sprawa. Zaczyna się od portalu, póxniej jakies GG. Jeszcze później SKAJPIK a jak przyjdzie pora to i SMSsik. Po czasie randeczka i wszystko MOŻLIWE... Trzeba tylko wierzyć i .... szukac bo... samo sie nie znajdzie...
 
Do góry