Uśmiechnąć się?

Luqu

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Chcial bym sie dowiedziec czy warto robic takie drobne kroczki zanim zacznie sie poznawac z dziewczyna jesli sie ja spotyka w roznych miejscach? Spojrzenie w oczy, usmiechnac sie do niej?? Jezeli tak to podajcie jakies tricki :D
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
ale lipa. przecież usmiech i patrzenie w oczy to podstawa. bez tego nie ma podrywu. nad czym ty się jeszcze zastanawiasz?
 

Luqu

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
A jendnak! :D No "tricki" czyli mi chodzilo ze moze jeszcze cos innego.. Czyli jak ja widza to usmiechnac sie do niej itp.? Bo narazie to ja jej nie znam..
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
podejdź do niej i powiedz "cześć". może to brzmi banalnie ale zrób tak, a później zacznij nawijkę. tak naprawdę samym spojrzeniem i uśmiechem nie załatwisz wszystkiego. nie musisz stosować super "tricków". przy okazji przeczytaj przyklejone tematy w tym dziale.
 

Luqu

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja to jak widze ja to zawsze sadze ze to nie ta chwila, no i nie wiem.. Jednak to takie trudne za pierwszym razem.. No bo praktycznie to ja ją widze albo w kosciele albo na porannym przystanku i tym samym autobusie, zawsze wysiadamy w tym samym miejscu ale nasze drogi sie rozchodza wtedy.. Jak ja widze to jakos tak w srodku mnie sciska i czuje ze nawet jak bym sprobowal to byla by klapa..

No wiem ze to nie sa "tricki" , poprostu zlego slowa tu uzylem..
 

limmetka

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Najlepiej maczugą w łeb i z włosy do jaskini.

Jak się uśmiechniesz, to na pewno zauważy. W razie czego, jakby nie wyszlo, zawsze możesz powiedzieć, że się uśmiechałeś, bo Ci się przypomniało, jak Ci wczoraj zupa nosem poszła ;).
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Zauważyliście, że ostatnio w wielu tematach powtarza się "widzimy się w kościele i na przystanku/w autobusie"?
Drogi autorze. Potrzebujesz instrukcji obsługi czy co? Tak jak już było wspomniane uśmiechnij się patrz jej w oczy i zagadaj jak człowiek. Chyba, że wolisz się czaić jak łysy na grzebień to w końcu ktoś Ci ją sprzątnie sprzed nosa...
 

karolinka-misiak

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
tu i tam :)
Uśmiech na początek na pewno wystarczy. Sam na własnej skórze przekonasz się czy odwzajemni również uśmiechem czy nie. A później to już musisz sobie radzić sam. pozdrawiam! :)
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Jak wymienisz kilka uśmiechów, to i Tobie będzie łatwiej, bo wiesz, że się spotkasz z przychylną reakcją, a i u niej zapunktujesz, bo nie rzucasz się na nią od razu, tylko, jakby to ująć, próbujesz ją jakoś nastawić, jednocześnie badając teren :) Więc zdecydowane tak.
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
I co z tego za tu ci napiszą jak postąpić co zrobić jak ty tego nie chcesz nic zrobić ;/

"widzimy się w kościele i na przystanku/w autobusie"

KOŚCIÓŁ - miejsce do modlitwy ale nie do podrywu chyba że po kościele.

PRZYSTANEK \ AUTOBUS - jedynie jak będzie czekać a jeżeli nie to po zawodach bo zawsze sie gdzieś śpieszymy w autobusach sie uczy jest sie wśród swoich eeeh

Ja bym wolał inne miejsca :D
 

L0cz3k

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Świętokrzyskie flow xD
przystanek :D
idealne miejsce :p
podbijasz i tekst leci taki:
-ej sory ale zresetował mi sie tel nie wiesz moze która godzina?
jak wyciagnie telefon i Ci poda to popros jeszcze o numer :D u mnie to zawsze działa :D

jak wyciagnie zegarek to nie wiem bo nie spotkałem takiej sytuacji :D

potem oczywiscie esami nawijasz i sie poznajecie i umawiacie i jest ślub :D
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Czarny Lont, ja jeszcze po samym esemesowaniu na ołtarz nie zaszedłem :D

Do autora, oczywiście, uśmiechaj się i jeśli nawiążecie kontakt wzrokowy - nigdy nie spuszczaj oczu pierwszy.
A jak tak strasznie bardzo się wstydzisz to możesz usiąść np. na przystanku koło niej czekając na autobus
i czekać aż ona pierwsza zagada, chociaż nie wróżę Ci że ją tak poderwiesz, bo to Ty powinieneś wykonać
pierwszy krok. Pokonaj siebie! Albo zacytujmy słynnego, poważnego kompozytora "Pokonaj dziś siebie, udowodnij że
można lepiej" xD
 

L0cz3k

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Świętokrzyskie flow xD
Też nie zaszedłem ale poznałem pare fajnych dziewczyn i sie umówiłem :D
bo w sumie to też mam zawsze problem że siedzi taka fajna a ja nie wiem jak zagadać...to robię myk z telefonem i mam już numer :D
a potem sb pogadasz, i jak cię pozna i polubi to możesz się z nią spotkać i wtedy pogadać...ale lepiej wiedzieć przedtem czy ma chłopaka bo jak ma to sie może nie spotkać, albo nie będzie można zbytnio na spotkaniu poderwać. Jak nie ma to możesz jej powiedzieć (po wcześniejszym odpytaniu esami co lubi itp.) że 'może głupio to zbarzmi ale mi sie podobasz i wogole fajna jestes' :D i sie zawstydź...one to lubią :D
powodzenia
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Może i na ołtarz nie, ale to dobra podstawa do dalszego działania. Trzeba działać w prawdziwym świecie a nie przez internet/telefon/inne narzędzie szatana.
 

L0cz3k

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Świętokrzyskie flow xD
Wiesz, Vader...w czasach starożytnej Grecji byli posłańcy,w czasach 'Romeo i Julii' były listy miłosne, teraz są esemesy :p Poza tym nie mówię, że on ma z nią gadać non stop tym "narzędziem szatana" jakim jest telefon, ale to dobry początek jak ktoś jest wstydliwy czy nie wie jak zagadać z dziewczyną, która mu się podoba. Ale teraz do głównego zainteresowanego...jak chcesz "tradycyjnie" i skoro ją widzisz regularnie to możesz kombinować z uśmiechami, z zapytaniem o godzinę bez prośby o numer telefonu, albo sie pytasz "leciało już 36?" :D...znaczy to są sprawy "przystankowe" BB)
Tylko uważaj one są sprytne :D jak powie 'przeciez czekam czyli nie' to mozesz sciemnic ze moze na inny czeka bo juz bylo :D a i w autobusie siadaj w okolicach tej panny, za nia, przed nia jak uważasz :D
no to tyle :p
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
jedno jest pewne - uśmiech (naturalna radość z życia) przyciąga drugą osobę.Pomyśl .... jakie emocje wyzwala w tobie osoba radosna, uśmiechnięta, a jakie smutna?
 
Do góry