User Miesiąca!

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
User Miesiąca

Niedawno na Forumowisku padł pomysł, aby stworzyć taki mały ranking, w którym co miesiąc będziemy wyłaniać najbardziej aktywnego i przydatnego użytkownika na forum.
Nie pamiętem kto ten temat założył i czy był w ogóle jakiś plan odnośnie stworzenia tego rankingu, dlatego postanowiłem napisać go od podstaw z nadzieją, że tym razem większość użytkowników zainteresuję się tym pomysłem.

Na początku nowego miesiąca administracja wybierałaby pięcioro użytkowników, którzy ich zdaniem w poprzednim miesiącu wyróżniali się na tle innych userów. Następnie zostałby założony nowy temat, w którym inni użytkownicy oddawaliby swoje głosy na jednego z pięciu nominowanych. Po upływie tygodnia, osoba, która zdobędzie najwięcej głosów zostaje mianowana Userem Miesiąca, specjalną rangą, dzięki której będzie miała takie same uprawnienia co VIP.

Innym rozwiązaniem mogłaby być ankieta, jednak korzystając z takiego rozwiązania, nigdy nie będziemy stuprocentowo pewni, czy jeden z nominowanych nie założył X kont, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Dlatego moim zdaniem najlepiej byłoby gdyby każdy użytkownik napisał posta w taki sposób:

Nazwa użytkownika:
Uzasadnienie swojego wyboru:


Co o tym sądzicie? Na innych forach ten pomysł jest używany i cieszy się dużą popularnością, więc może warto spróbować rówież na Forumowisku? Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to proszę zamieszczać je w tym temacie.
 
Q

quid pro quo

Guest
Tak się akurat składa, że chyba chodzi o mnie: http://www.forumowisko.pl/topic/145261-organizowanie-konkursow/

Oczywiście popieram. I dzięki za rozwinięcie mojego pomysłu, bo jeżeli to forum ma się rozwijać, to nie może stać w miejscu.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Tak, o Ciebie. :D Wcześniej też miałem coś takiego zaproponować, ale mnie wyprzedziłeś. :p No nic zobaczymy czy nasze wspólne starania nie pójdą na marne.
 
Q

quid pro quo

Guest
Na szczęście coś ruszyło - mam na myśli FNEWS-a.
Jeżeli chodzi o forum, to wątpię, bo admin pewnie teraz będzie kuł do sesji :)
 
Q

quid pro quo

Guest
A tego tu już nie wiem. Z tego, co wiem, uprawnienia moderatorów nie są takie, jak uprawnienia junior admina, a takiego to forum nie ma.
 
Q

quid pro quo

Guest
Reque, czyli np. SuperMod może banować bez pytania się o zgodę admina?
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Te, Panie Moderator, takie pogawędki to na PW, a nie tutaj. :F

// ale ja tylko odpowiadam na pytania. :) // Reque

To może jakiś temacik w stylu "Pytania do Reque"? :)

// To chyba nie przejdzie :D
 
Q

quid pro quo

Guest
Reque, dzięki za odpowiedź.
Ponadto taki temat już jest: http://www.forumowisko.pl/topic/58242-witam-%3B/page__hl__witam__fromsearch__1 :D
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
No to tam pytajcie! A tutaj już nie spamujcie!
To jak, można coś takiego zrobić? Proszę o komentarz jakiegoś moderatora.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
ja jestem w zupełności 'za' na ten pomysł :>
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Pomysł nie jest zły, ale myślę, że byłby problem z wykonaniem. Działy są zbyt zróżnicowane, ludzie bywa że piszą w wąskiej ilości miejsc, mogą nie być znani szerzej. Chyba, że np. dla każdego działu, jego moderator wystawiałby jedną kandydaturę, coś w tym stylu, a dalej jak mówisz.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Dobry pomysł! Ktoś jeszcze ma coś do dodania? Aaa, no i helloł modzi! :****
 
Do góry