Urządzenie pokoju dla nastolatki

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Niedługo zamierzam malować pokój i musicie mi doradzić. Jestem nastolatką więc chciałabym, aby był urządzony jak dla nastolatki. Planuję pomalować ściany na ciepły żółty tylko nie wiem co z resztą. Jaki kolor dodatków do tego dobrać(dywan, firanki itp.) Myślałam nad zielonym. A może całkiem inne kolory zastosować? Pomóżcie
 

natuśka

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
83
Punkty reakcji
7
z tym zółtym to dobry pomysł ja mam na olivkowo ładny kolorek.

a może każdą sciane inaczej pomaluj co??
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Ja odnalazłem taką aranżację, która odsłania wspaniałą mieszankę koloru żółtego z czerwonym, bądź też różowym do tego można dopasować odpowiednie meble przy odpowiednich warunkach finansowych i można cieszyć się odmianą, chociaż wątpię, że to zaaranżowanie pomieszczenia odpowiednio przypadnie ci do gustu, lecz na odnośniku, którym ci zamieszczę są przedstawione trzy aranżację pokoju dla młodzieży.

Trzy Aranżacje Wnętrza.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
bardzo mi się podobają ściany w różnych kolorach w jednym pokoju...może trzy ściany na zielono, a jedna na żółto? a żeby ożywić jakoś ściany możesz dodać takie nalepki welurowe na kontakty: http://decorations.pl/Samoprzylepna_naklejka_welurowa_na_kontakt_676021-1306.html, do tego jasny dywan i np. kremowe firanki..pokój będzie wyglądał świeżo i na pewno będziesz się w nim dobrze czuła :)
 
P

papryka9

Guest
Bardzo fajne są te nalepki z decorations.pl, to świetne rozwiązanie dla nastolatki i chyba nie tylko, bo ja też chętnie ozdobiłabym tak swój pokój:) Jak dla mnie to rewelacja. Jak ja miałam nascie lat to nikt się mnie nie pytał jak ma wyglądać mój pokój:(
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Czasem warto zwrócić się do specjalisty - jak nie masz pomysłu, to może pogadaj z rodzicami odnośnie jakiegoś projektanta. Z n-design są nieźli, całkiem fajne projekty na ich stronie można oglądnąć i nie są tacy drodzy. Może rodzice dołożą ci i pozwolą wynająć kogoś, kto zaprojektuje twój pokój jak trzeba.
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Hm, a co powiesz o takim kolorze w pokoju?
Zółty jest troche oklepany, wszyscy mają żółć w pokojach.
Spróbuj czegoś nowego, skoro jesteś nastolatką :)
Ja bym zaszalała :D

http://n-design.pl/#/pl/galeria/rezydencja_pan_tadeusz__ochota_warszawa?p=369
 

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Ja jestem za stonowanymi kolorami na ścianach, a poszaleć radziłabym w dodatkach. Ale ten kolor pokazany przez pis en lof w linku jest fajny, poza tym na tej stronie znajdziesz dużo więcej inspiracji, jak poszukasz. Generalnie bezpieczniej jest mieć lajtowy kolor na ścianie, a żywe dodatki, bo łatwiej potem zmieniać wystrój. :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Jeśli chodzi o dodatki to najlepiej mysleć o naklejkach czy szablonach, a tych sporo jest w decorations.pl
Jak zobaczyłam ostatnio syrenę ze zdobieniami roślinnymi to tez zapragnełam takiego wzoru u siebie w mieszkaniu.
A cena 100zł to nie dużo, prawda? :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli chcesz już mieć bardziej dorośle urządzoną sypialnie, to może taka aranżacja Ci się spodoba: http://www.esmebel.com/rodziny,rafael3,14.html jest ciepła i bardzo przytulna. Wydaje mi się, że wystarczy dodać tam fototapetę, lub parę posterów i będziesz miała fajnie urządzony pokój.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
W kwestii kolorów - jeśli lubi się zielony to czemu nie połączyć go z żółtym? ;) Nie widzę tutaj przeciwwskazań ale pomyślałabym też na przykład o kolorze bordo :) Też dobrze będzie sie komponował z kolorem ścian. Jeśli natomiast chodzi o inne elementy wyposażenia wnętrz to postawiłabym na dużą i pojemną szafę, jak np. tę: szafę
 
M

Marysiaaq

Guest
Jeżeli szukać ciekawych mebli to zerknij tutaj: http://mebledladziecka.com.pl/
Mają wiele zestawów dla nastolatek.

Możecie wejść na stronę i same obejrzeć jaki mają asortyment. A co do cen, to biorąc pod uwagę dobrą jakoś tych mebli naprawdę nie jest wysoka.Myślę, że bez problemu wybierzesz jakiś ciekawy zestaw dla siebie :)
 

Amelia_J

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja swoim dzieciom kupiłam ekologiczne meble drewniane z firmy SEART i jestem zadowolona. Zrezygnowałam z meblościanki - wspólnie dobraliśmy szafy, komody, łóżka i biurka - uważam, że takie rozwiązanie jest dobrym wyjściem, bo dzięki temu meble można dowolnie przestawiać, a wiadomo, że nastolatkom często zmieniają się gusta :) Poza tym meble są naprawdę solidne, co przy moim Bartku, którego po prostu rozpiera energia było priorytetem;-)
 
Do góry