Urodzi dwunastoraczki!

Status
Zamknięty.

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Dokladnie, takie mini przedszkole.

Poza tym jest jeszcze jeden aspekt, kobiecy, ile czasu minie zanim kobieta wroci do formy. Chodzi tu o fizyczna, poza tym o figurze modelki moze juz zapomniec.
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Masakra...
Pozostawie to bez komentarza...

Nie wyobrażam sobie mieć jedynaściorgo dzieci... :D
Jedno to dla mnie dużo :)
 

CigarroMaiden

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ej ludzie i ludziska, co wy...nie czytacie deser.pl?? ta ciąża to ściema... o żaaaal;p
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Lestat, tak, aczkolwiek są jeszcze wszelkiego rodzaju kremy na rozstępy i diety...
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Szczerze mówiąc to im współczuję...12 dzieci??? Wystarczy, że jedno w nocy zapłacze, a już płacze pięć następnych (jeśli nie więcej). Będą musieli skorzystać z pomocy rodziny.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Prawdziwa kobieta powinna urodzic w ciągu swojego zycia przynajmniej 3 dzieci, a najlepiej 5-6. Jeśli nie wie po co i nie chce to dla mnie jest zerem. No chyba ze nie moze to inna sprawa.

A ten art to sciema
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
Szczerze mówiąc to im współczuję...12 dzieci??? Wystarczy, że jedno w nocy zapłacze, a już płacze pięć następnych (jeśli nie więcej). Będą musieli skorzystać z pomocy rodziny.

Racja, ale przecież nie będzie ich rozdawać...
Normalna matka kocha swoje dzieci bez względu na ich liczbę.

ej ludzie i ludziska, co wy...nie czytacie deser.pl?? ta ciąża to ściema... o żaaaal;p

Tak na marginesie to zachowujesz się nieadekwatnie do wieku. Problem w tym, że w złym kierunku...
 

alixe

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Orwenia
Hmm... No i tutaj się zgadzam z każdym komentarzem Speedy...
Nie wiadomo czy ta ciąża to ściema, czy nie. Pewnie i tak za 9 miesięcy nie będziemy o tym pamiętać, chyba, że rzeczywiście urodzi te 12 dzieci i rozszaleją się całe media...
PS
Przepraszam Cię Speedy za tą obrazę, jeżeli tak to przyjęłaś. Taki odruch był, jeszcze raz baardzo przepraszam. Wiem, że dam się nie obraża ;))
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
hahah!!! Muzyczna cos pisze, a pozniej przeprasza za swoje slowa, pytanie gdzie tu prawda a gdzie falsz skoro sie wycofujesz z tego co pisalas :D
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto

alixe

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Orwenia
hahah!!! Muzyczna cos pisze, a pozniej przeprasza za swoje slowa, pytanie gdzie tu prawda a gdzie falsz skoro sie wycofujesz z tego co pisalas :D

A co, zdziwić się już nie można? ...
Przeprosiłam, bo nie zabrzmiało to najlepiej. Ujmę to tak, można by było to inaczej określić.
Tyle? ;)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Prawdziwa kobieta powinna urodzic w ciągu swojego zycia przynajmniej 3 dzieci, a najlepiej 5-6. Jeśli nie wie po co i nie chce to dla mnie jest zerem. No chyba ze nie moze to inna sprawa.

A ten art to sciema

Ja nie jestem kobietą więc nie będę według Ciebie zerem bo nie wiem po co... Więc odpowiedz mi na pytanie, czym się kierujesz pisząc cos takiego? czemu jak nie chce lub nie wie po co to jest zerem? a tak wogóle to po co ma tyle rodzic skoro wystarczyłoby jej dwoje??
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
Prawdziwa kobieta powinna urodzic w ciągu swojego zycia przynajmniej 3 dzieci, a najlepiej 5-6. Jeśli nie wie po co i nie chce to dla mnie jest zerem. No chyba ze nie moze to inna sprawa.

A ten art to sciema


To ja tez się doczepie.

Traktujesz kobietę jak maszynkę do robienia dzieci? Chłopie, dorośnij i zacznij mieć do kobiet szacunek, bo one mogą się odegrać...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
No to ja stanę w obronie nuworlda, jako że go nie ma, a kiedyś miałam okazję z nim o tym porozmawiać.
Chodzi tu o stworzenie silnego społeczeństwa. Jak znajdę tamte posty to Wam wkleję ;)

Edit @ mam:
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=57&st=1560
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
No dobrze zakładając że trzeba nadrabiać te straty w pokoleniach to przecież nie które kobiety rodzą ośmioro dzieci, a nie które mogą urodzić dwójkę i jak dla niej to starczy. Czemu na siłe ma rodzić więcej, a jeżeli nie to jest zerem?
 

Mieciu Ziom

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
No cóż tu dużo mówić... fenomen medycyny. Tak jak np. najmłodsza matka, która urodziła jak miała 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni.
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
No cóż tu dużo mówić... fenomen medycyny. Tak jak np. najmłodsza matka, która urodziła jak miała 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni.

To niemożliwe. Aby urodzić trzeba zajść w ciążę. Aby zajść w ciążę trzeba miesiączkować. Poza tym, niektore dzieci w tym wieku nawet nie wiedzą, co to jest seks.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ile razy trzeba tlumaczyc ludziom, ze ciza ponizej 10 r.z. wynika z podzialu komorkowega juz na etapie rozwoju plodu!!! Mieciu Ziom zacznij sie uczyc Biologii. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry