Urlop w cieplych krajach zima

Token

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
Czy macie jakies godne polecenia cieple kraje na urlop zima? kompletnie nie wiem gdzie sie udac a chetnie bym sie rozgrzala. Dzieki
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Teraz globalnie wszędzie się ociepla, więc można doradzać Antarktydę.
 

Token

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wilk_LancaSter napisał:
Teraz globalnie wszędzie się ociepla, więc można doradzać Antarktydę.
hmmm jednak chyba nie skorzystam :) chodzilo mi bardziej o miejsca sprawdzone, bezpieczne I przyjemne I jednak duzo cieplejsze niz Antarktyda. mimo tego ocieplenia klimatu chyba jednak wciaz za malo ciepla tam jest:) ale dziekuje za dorade :)
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Warto też odwiedzić Kenię, ale trzeba wybierać tam wyłącznie hotele 5* - to taki standard naszych 3*. Jeśli sam miałbym jechać jako biuro podróży pewnie wybrałbym Itakę.
 
I

immanentne

Guest
myślę że to świetny pomysła ale obawiam się że przez taka radykalna zmianę temperatury mozna nieźle zachorować
 

Token

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
W rezultacie nigdzie nie pojechalismy wypadly niespodziewane wydatki I zwyczajnie nie starczylo funduszu w tym roku:( ot zycie:(

immanentne jednego roku bylismy w Egipcie I naprawde bylo przyjemnie wylatywac z kraju gdzie bylo zimno a ladowac w cieple ... niestety powrot byl mniej przyjemny:)ale jakos tak pamietam ze pozytywnie naladowalismy akumulatorki:) niestety Egipt raczej nie jest teraz bezpieczny I balabym sie tam leciec.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Primawera napisał:
Proponuje Dominikanę, albo jej tańszą wersję Kubę.
Jeżeli przegląda się ofertę biur podróży, to Dominikana nie jest aż tak dużo droższa od Kuby.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
robson12 napisał:
Jeżeli przegląda się ofertę biur podróży, to Dominikana nie jest aż tak dużo droższa od Kuby.
Okazji cenowych jest dużo, dlatego warto analizować różne propozycje. Hiszpania tez jest atrakcyjna i można trafić na tańsze loty do Barcelony.
 

quisquei

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2012
Posty
194
Punkty reakcji
10
Primawera napisał:
Okazji cenowych jest dużo, dlatego warto analizować różne propozycje. Hiszpania tez jest atrakcyjna i można trafić na tańsze loty do Barcelony.
Tylko, że zimą w Bercelonie to upałów nie ma. Zależy co rozumiemy pod hasłem ciepło. Ja mam mieszkanie 600 km na południe od Barcelony czyli w cieplejszej części Hiszpanii, ale w styczniu i lutym to na plaży sobie nie poleżysz.

Polecam Mauritius lub Seszele, a jeśli tańsza wersja to Dominikana lub Floryda. Tam zawsze jest ciepło, kiedy nie ma huraganów :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Nie wiem jak teraz z pogodą w PEru ale mnie się marzy taka wycieczka.. i mam nadzieję że kiedyś ją zrealizuję :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
A gdzie byście pojechali w maju?Pytam, bo wlaśnie muszę coś wymyśleć na urlop-kilka pomysłów mam-ale zawsze chętnie jeszcze przemyślę ciekawe propozycje BB)
 
D

Dorka123

Guest
Hiszpania, Barcelona... a ja się ostatnio natknęłam na ofertę nart w Hiszpanii, to mnie bardziej zaskoczyło niż Turcja ;)
Co do wyjazdu w maju to już w zasadzie wszędzie można, w ciepłych krajach już będzie ciepło, dłuższy czy krótszy wyjazd wchodzi w grę?
 

Token

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
Bylismy w maju jednego roku na krecie I nastepnego na majorce I obydwu krajach bylo cieplo. Generalnie majorke dobrze wspominam to byly takie leniwe wakacje:)
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
A dalej nie chcecie jechac? Karaiby, Nowa Kaledonia, Fiji, Tahiti, Bora Bora, Markizy albo Vanuatu? Dla zadnych przygod polecam Nowa Gwinee albo Amazonie. Mexyk i Kolumbia oraz Afryka czarna tez moga emocji dostarczyc. Pomijajac Francuska Polinezje wcale nie jest tak drogo.

pozdrawiam,
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
vik123 napisał:
A dalej nie chcecie jechac?
Hmm-wszystkie propozycje ciekawe,ale ja strasznie boję się latać-taka mała fobia-im dłuższy lot tym gorzej.Poza tym Grecja jest pewnie tańsza,więc tam mogę pozwolić sobie na dłuższe wakacje :123:
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Mam zagwostkę podobną do sewanny z tym że mój urlop to koniec kwietnia/maj. Myślę o wyjeździe 10 dniowym, raczej wczasy z temperaturą około 25 stopni, mam zamiar wrócić opalona ;P Stawiam na Itakę, problemem jest kraj kraj który spełniłby o tej porze roku takie wymagania. Cenowo najchętniej maks 1500 zł.
 
Do góry