Uporczywy łupież

D

Dorka123

Guest
moja siostra tak właśnie stosowała, łupież zniknął po jakichś 2-3 tygodniach całkowicie, ale dla pewności jeszcze tydzień czy dwa do używała
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ciekawe czy efekt jest długotrwały.
a nie wiedziałam, że biotyna pomaga na łupież.. to zalecenie lekarza?
 

rosalie0605

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
66
Punkty reakcji
2
Miasto
Rochester
Kiedyś też miałam problem z łupieżem ale najlepszy jest tak zwany szampon z kotkiem. Tu macie link do niego http://znam.to/recenzje/10872/Healing-przeciwlupiezowy-szampon-leczniczy Jest rewelacyjny, wiem z własnego doświadczenia i nie tylko. Cena też jest ok.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Niby ok, ale do mnie bardziej chyba przemawia cyklopiroks, obecny w Pirolamie. Z tego co czytałam bardzo pomaga..
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
To ja czekam na relację. na ich stronie piszą, że ważna jest profilaktyka.
Łupież ma charakter nawrotowy. Dlatego po ustąpieniu zmian, nie należy zapominać o postępowaniu profilaktycznym. Polskie Towarzystwo Dermatologiczne zaleca stosowanie cyklopiroksu w postaci szamponu raz w tygodniu przez co najmniej 3 miesiące.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Myślę, że to prawda z tą profilaktyką. Jak narazie mogę powiedzieć o Pirolamie tyle, że nie przesusza skóry ani włosów. Rozprowadza się normalnie, pachnie przyjemnie, co zaliczam na plus. Na plus zaliczyć też mogę fakt, że włosy wyglądają na "żywsze" i zdrowsze. Zapowiada się dobrze. No.. zobaczymy :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja zawsze obawiam się tego, aby włosy się dobrze układały. A jak szampon daje długie efekty lecznicze a do tego włosy nie cierpią to najwazniejsze :D
 

Wiolcia19

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wyślij męża do trychologa, na pewno mu pomoże. ;)

Tu masz pokazane co i jak ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-SR_L-HomEw
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Brachol teraz stosuje elestabion T, wciągu kilku dni po odstawieniu H&S łupież z większą intensywnością powrócił. Niektórzy twierdzą, że smarowanie skóry głowy oliwką pomaga w pozbyciu się łupieżu.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Wyślij męża do trychologa to mu na pewno pomoże.
Zrobi badania i coś odpowiedniego z apteki wypisze :D
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
nie znam się na zdrowiu jak na sprzęcie, ale szukaj jakiś rankingów: http://szamponprzeciwlupiezowy.com.pl/ tutaj przykładowo masz porównany nizoral i H&S
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No z taką wizytą u lekarza to popieram, trzeba odnaleźć przyczynę problemu i się z niego wyleczyć :)
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja używam w miarę regularnie szamponu SVR z 10% mocznikiem
Dziewczyny mam problem...
mój mąż od kilku miesięcy ma łupież.
Na początku nie przeszkadzał mi widok malutkich białych płatków na jego ramionach ale teraz zaczęło mnie to obrzydzać i wierzcie mi, że nie mam ochoty patrzeć na to dłużej.
Kupowałam już wiele różnych specyfików ale żaden nie przyniósł oczekiwanych efektów... (oprócz wypadania i pojawienia się pierwszych siwych włosów ;) )
Czy macie jakies sprawdzone szampony przeciwłupieżowe? Szukam czegoś przede wszystkim niedrogiego i skutecznego.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
z droższych rzeczy to nizoral a z tańszych to szare mydło biały jeleń aktualnie tego używam teraz i problemu nie mam
 

modelarz

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
jak to wszystko czytam to przypomina mi się jak też swojego czasu walczyłem z oprawcą mojej głowy, już wstyd było chodzić. na szczęście po wielu próbach z różnymi cudami dostępnymi w marketach poszedłem do apteki i babka poleciła mi szampon Pirolam, który posiada cyklopiroksolamine. Podziałało super! Po kuracji 4-tygodniowej znowu mogłem wrócić do mojego ulubionego koloru, czyli czarnego. Nie próbujcie stosować domowych sposobów, bo łupież tak czy siak wróci. Pozdro!
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
W jaki sposob rozpoznac, jaki ma sie rodzaj lupiezu? Ja zaczelam stosowac selsanblue, zobaczymy czy pomoze. Z checia bym wybrala sie do dermatolog, tylko te kolejjjki oj... a ten pirolam to na recepte?
 
Do góry