Umówiłam się z chłopakiem, w którym się zakochałam :)

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Najlepszy jest spontan w tego typu sytuacjach (bierzesz i dziłasz wedle uznania), w przeciwnym razie wygląda to na jawny i bezczelny eksperyment doświadczalny
phi.gif




gdybyś spotkał sie z jakąś dziewczyną na pierwszej randce to skąd mógłbyś wiedzieć czy ona na Tobie brutalnie eksperymentuje czy jest Tobą zainteresowana , ale trzyma sie mocno swoich żelaznych zasad ?
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
gdybyś spotkał sie z jakąś dziewczyną na pierwszej randce to skąd mógłbyś wiedzieć czy ona na Tobie brutalnie eksperymentuje czy jest Tobą zainteresowana
No normalnie tak jak Ty kiedy spotkasz kogoś w klubie ktory eskaluje dotyk i gapi jak ciele a gada o pietruszce.
 
M

marco9512

Guest
Wejdź w dział jeszcze raz i poczytaj co odpowiadałem Munsunowi czy jak mu tam było

Pisałem, że uogalniam i też pisałem, że wyolbrzymiam czyli jest coś na rzeczy. Trudno zrozumieć metafore ?

Swoimi tekstami durnymi prowokujesz mnie. Ale mam zasadę taką ,,na leszczy nie tracić sił" WIęc jak chcesz czegoś więcej to możemy sobie na gadu porozmawiać czy jak chcesz :)

Poza tym proponuję wejść na dzielniće na której ja często przebywam. Grunwald. Jak w dissie NAS i Peja ,,Grunwald i jeżyce to dwie najbardziej po:cenzura:ane dzielnice" Sory za OT ale takiemu leszczowi trzeba tłumaczyć 20 postami jedno zdanie. I wyciągnij z tego cytatu wnioski :)
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Czytałem co odpisałeś i co on ci odpisał. On ma rację a ty jesteś zwykłą :cenzura:ąą ktora się boi i to ty jestes leszczem bo sam udowodniłeś to swoimi postami. Także siedź w domu i nie wysadzaj nosa;] Żegnam.

Ps. nie wymieniam się gg z pedałami ;X
 
M

marco9512

Guest
Pedałamai ? Oj coś czuję, że Rotek tego nie zaakceptuję. To już powinien być ban. Ale nie będę szedł w tym kierunku bo czekam na kolejne twoje durne posty chcę się pośmiać. Pedał ? Słowo ci nie obce pewnie się obracasz w sród tych ludzi. Napisałem ,,uogalniam i wyolbrzymiam" ale widzę, że dalej ciężko zrozumieć. Poza tym Grunwald to ,,najgorsza" dzielnica w Poznaniu. Przebywam tam i nadal uważasz, że się boję jakiś głupich jeżyc gdzie 10 latki biegają w kominiarkach z bluzami JP i słuchają Peji ? idź do lekarza wyleczyć nogi bo na głowe za późno. Na początku myślałem, że jeszcze coś z ciebie jest ale kolejnym postem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś głupi
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Pedałamai ? Oj coś czuję, że Rotek tego nie zaakceptuję. To już powinien być ban. Ale nie będę szedł w tym kierunku bo czekam na kolejne twoje durne posty chcę się pośmiać. Pedał ? Słowo ci nie obce pewnie się obracasz w sród tych ludzi. Napisałem ,,uogalniam i wyolbrzymiam" ale widzę, że dalej ciężko zrozumieć. Poza tym Grunwald to ,,najgorsza" dzielnica w Poznaniu. Przebywam tam i nadal uważasz, że się boję jakiś głupich jeżyc gdzie 10 latki biegają w kominiarkach z bluzami JP i słuchają Peji ?

Tak, tak walnij Raprot :D to by było w twoim stylu;)
To nie Peja zapoczątkował słynne "JP". Napisz odpowiedź na to jak cie Monsun skomentował bo jak narazie to widzę brak ci argumentów. Po drugie to nie ty napisałeś że się boisz głupich jeżyc w jakimś temacie, czy gdzie tam wyjść z domu? :D Weź się ogarnij i idź spać.
 

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Załóżcie sobie nowy temat i się tam kłóćcie.
W ogóle dobrze by było zamknąć już ten temat, bo nie wiem o czym on jest.
 
M

marco9512

Guest
Tak, tak walnij Raprot :D to by było w twoim stylu;)
To nie Peja zapoczątkował słynne "JP". Napisz odpowiedź na to jak cie Monsun skomentował bo jak narazie to widzę brak ci argumentów. Po drugie to nie ty napisałeś że się boisz głupich jeżyc w jakimś temacie, czy gdzie tam wyjść z domu? :D Weź się ogarnij i idź spać.
Oj nigdy nie ,,walnąłem" Raportu. I kolejna twoja pomyłka. W moim stylu ? Heh śmieszne.Co ja mu mam odpisywać ? To, że jakiś dureń ciśnie na mnie bo wolę bardziej np. Tede od Peji albo 50 Centa od Eminema ? Eh dziwni jesteście
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
To nie Peja zapoczątkował słynne "JP". Napisz odpowiedź na to jak cie Monsun skomentował bo jak narazie to widzę brak ci argumentów. Po drugie to nie ty napisałeś że się boisz głupich jeżyc w jakimś temacie, czy gdzie tam wyjść z domu? :D Weź się ogarnij i idź spać.

Steven92 - pokazałeś już swoją tępotę umysłową, teraz jeszcze pogarszasz sytuację kłócąc się z 14 letnim szczylem który góvvno wie a wiedzę którą tutaj przedstawia czerpie z wypowiedzi innych userów, zdanie zmienia szybciej niż zdąży pomyśleć. Zaglądaj na profil, patrz na wiek i próbuj dyskutować. Dajcie sobie siana, następny temat do zamknięcia.
 

raethe

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
Steven92 - pokazałeś już swoją tępotę umysłową, teraz jeszcze pogarszasz sytuację kłócąc się z 14 letnim szczylem który góvvno wie a wiedzę którą tutaj przedstawia czerpie z wypowiedzi innych userów, zdanie zmienia szybciej niż zdąży pomyśleć. Zaglądaj na profil, patrz na wiek i próbuj dyskutować. Dajcie sobie siana, następny temat do zamknięcia.
Każdy temat, w którym wypowiadają się obaj, powinien być automatycznie zamykany. Dyskutować to jedno, a dopierdzielać się do kogoś o KAŻDEGO posta [nieważne czy jest o dawaniu dvpy czy hodowli marchewek] to co innego. Wy nawet nie patrzycie na to, co pisze druga osoba, tylko jedziecie po sobie dla samego jechania. Dlaczego nie możecie robić tego na priv?
 
M

marco9512

Guest
Każdy temat, w którym wypowiadają się obaj, powinien być automatycznie zamykany. Dyskutować to jedno, a dopierdzielać się do kogoś o KAŻDEGO posta [nieważne czy jest o dawaniu dvpy czy hodowli marchewek] to co innego. Wy nawet nie patrzycie na to, co pisze druga osoba, tylko jedziecie po sobie dla samego jechania. Dlaczego nie możecie robić tego na priv?
Hahaha ale pompa. Ja mu nie jadę. Jak już to on mi od pedała itd. Ja mu tylko grzecznie mówię jakie on brednie wypisuje po czym nawet nie umie się do tego odwołać i zaczyna te swoje ,,pedał"
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No i klasyka, jak nie wie co powiedzieć i nie ma argumentów to wyskakuje z pedałami, jesteś młodszy ale musisz być mądrzejszy. Kończymy offa/bless.
 

raethe

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
Hahaha ale pompa. Ja mu nie jadę. Jak już to on mi od pedała itd. Ja mu tylko grzecznie mówię jakie on brednie wypisuje po czym nawet nie umie się do tego odwołać i zaczyna te swoje ,,pedał"
No wiem "pse pani, bo to Jacuś zaczął". No dobra, niech będzie - jeśli on zaczął to czemu Ty nie skończysz? Ignoruj go, skoro wypisuje brednie i dyskutuj z tymi, którzy bredni nie wypisują.

No i klasyka, jak nie wie co powiedzieć i nie ma argumentów to wyskakuje z pedałami, jesteś młodszy ale musisz być mądrzejszy. Kończymy offa/bless.
Nooo, dobrze.
 
M

marco9512

Guest
No i klasyka, jak nie wie co powiedzieć i nie ma argumentów to wyskakuje z pedałami, jesteś młodszy ale musisz być mądrzejszy. Kończymy offa/bless.
Eh avatar z DB. Nie za duży na anime ?

Brak argumentów ? Wykorzystuję je. Wyjechał mi, że jestem pedał itd. Eh kolejny.

Raethe
Jestem taki, że ja nigdy nie kończę. Jeśli ktoś skończy ok. Ale on odpisywał dalej i dalej więc nadal mu odpowiadałem. Szczególnie jego ostatnie posty, że jestem pedał bo NIE INTERESUJĄ MNIE DZIEWCZYNY. Muszę używać słownika bo umiem coś dobrze napisać. Że nie zaliczę dziewczyny bo nie mam czym. I jeszcze jakiś tekst z gównem. Eh. Po czym mu odpowiedziałem argumentami, które wykorzystałem z jego odpowiedzi a teraz USSJ sobie wbił do głowy coś.
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Oj dzieciaczku bierz wszystko na serio, śmieszysz mnie to ci rzucę hasło a ty od razu studiujesz wikipedię i próbujesz mi odpisywać;]

USSJ -> tępy? to ty dajesz rady "daj dvpy", albo stwierdzasz że "dała dvpy" :D Poza tym, to ze ty tak uważasz to akurat ja na to leję.. twoje zdanie to tu cenię chyba najmniej.. a no i jeszcze Drada ;X bo Nauda tak naprawdę jeszcze ogarnia sprawę z tego co się dowiedziałem^^ ale ty to dno jesteś.. powodzenia w życiu i dozobaczenia w innym temacie.
 
Do góry