Umówiłam się z chłopakiem, w którym się zakochałam :)

P

pawlos88

Guest
Uwierz,znam go. Nie chodziło mu o seks.

Nie wiem co mam o tym myśleć. Usprawiedliwiam go chyba, nie chce dopuścić do siebie tej myśli, że nic z tego nie będzie. Ale jednak muszę :(

Odwzajemniona miłość nie istnieje...

no to widocznie uznał, że laska która na 1 randce rzuca mu sie z językiem do gardła nie jest warta zachodu
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Od tego wtorkowego spotkania nie widzieliśmy się więcej, ani nie pisaliśmy. Tylko w środę raz, ale krótko. Ok, dlatego, że akurat się nie spotkaliśmy w tym samym czasie na gg. Ale przecież ma mój nr tel... Wczoraj byłam na festynie i On był i tylko mi cześć powiedział, nawet nie gadaliśmy. Ja nie będę za nim latać, to chłopak powinien pierwszy podejść do dziewczyny, nie? Nie wiem... Pomóżcie, co mam zrobić?

ej dziewczyno zastanów się albo nowoczesny związek (gorące sceny na pierwszej randce)
albo zasady (czyli twój powyższy post)

no błagam, facet nie czyta w myślach, widzisz go idziesz, działasz! A co jeśli on spojrzał na ciebie, może chciał podejść zagadać, ale sam nie wie czy może, czy ty chcesz. Trochę konsekwencji w działaniu...

Powodzenia!


a co do waszej kłótni o ubiór, to moim zdaniem każda dziewczyna powinna ubierać się tak jak sama lubi i zawsze być sobą a facet jako wzrokowiec sam sobie oceni ;) trochę przypał by był jak by dziewczyna na pierwszej randce poszła w sexy stroju chociaż go więcej nie założy bo nie lubi..
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
no to widocznie uznał, że laska która na 1 randce rzuca mu sie z językiem do gardła nie jest warta zachodu


phi, olać takiego!
Jak to mówią, każdy mierzy własna miarką, czytaj sam się kur.wi więc myśli, że i ona tak robi...
Znajdzie sobie panienkę, którą nie pocałuje w ciągu miesiąca, bo czyta bzdury na temat podrywu, wyuczyła się na pamięć i stosuje zgodnie z zaleceniami,a po hm... 6 miesiącach znajdzie się gość, który jej spodoba się, zadziała na emocje i z nim puści się.... w końcu był lepszy :lol:
 
M

marco9512

Guest
NIe chce to nie. Prosta sprawa. Jak będziesz go namawiać to się pewnie zgodzi ale tylko dlatego, że już nie chce tego słuchać
 
P

pawlos88

Guest
phi, olać takiego!
Jak to mówią, każdy mierzy własna miarką, czytaj sam się kur.wi więc myśli, że i ona tak robi...
Znajdzie sobie panienkę, którą nie pocałuje w ciągu miesiąca, bo czyta bzdury na temat podrywu, wyuczyła się na pamięć i stosuje zgodnie z zaleceniami,a po hm... 6 miesiącach znajdzie się gość, który jej spodoba się, zadziała na emocje i z nim puści się.... w końcu był lepszy :lol:

a może facet umówił się z nią z grzeczności, ciekawości, czy jak tam wolisz. Nie był wcale zauroczony. A ta od razu wyskakuje z lizaniem, gośc sie speszył i tyle. Mógł jej powiedziec " spierd*laj dzivko ", i byłoby po sprawie. A zakładając że jest troche bardziej szarmancki + nieśmiały, nie wiedział co powiedziec i dalej nie wie, wiec unika kontaktu. Po prostu nie chce z nią byc, tylko nie wie jak jej to delikatnie powiedziec. Ot, zwykły nastolatek.
 

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Ludzie! Wy myślicie, że ja się na niego rzuciłam i zaczęłam go lizać? Dzięki, że tak mnie oceniacie. To on od razu mnie objął i zaczął całować. Więc nie piszcie głupot, że się chłopak speszył, bo się na niego rzuciłam

Dlaczego?

Istnieje tylko Ty jej nie dostrzegasz ;)

Nie wiem, może...
Ale jakoś większość ludzi jest nieszczęśliwie zakochanych. Nie widzę tej miłości. Są wyjątki.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Temat zaczyna już męczyć, podsumowując za szybko dałaś mu to czego chciał, nie musiał się wysilać więc stwierdził że jesteś słabą opcją. All.
 
P

P@tryk

Guest
Dziwne by było jakbym to zrobiła. To była randka, a na randce chyba normalne jest całowanie się.

Gdyby chciał Cię gdzieś na stole przelecieć, też byś nie protestowała ??
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Chodzi Ci o to, że nie odmówiłam, nie broniłam się, tak?
Dziwne by było jakbym to zrobiła. To była randka, a na randce chyba normalne jest całowanie się.


Widze , że nie dostrzegasz własnego błędu..

Zrobiłaś to za szybko. Im bardziej stajesz się niedostępną to tym jesteś dla niego atrakcyjniejsza . Facetów można doskonale porównać z natury myśliwych oni nie poddają sie takiemu wulkanowi emocji jak w przypadku nas - dziewczyn , ale reagują czysto zadaniowo wzajemnie rywalizując między sobą .Powinnaś stopniowo postarać sie go poznawać a nie poddawać sie pierwszemu impulsowi tylko dlatego , że on strasznie Ci sie podoba.. w dodatku zaraz na pierwszej randce . Spowij sie taka niewinną tajemnicą , żeby nie wyłożył sobie zbyt pochopne wnioski co do Twojej osoby . Jak obierzesz odpowiednią strategie to możesz czerpać więcej korzyści :

Po pierwsze nie dajesz mu zbytnio nadziei , że może do końca coś z tego wyniknąć - biedaczysko trudzi sie jak może byleby Cie poderwać , ale nie jest mu z tym łatwo w każdym momencie możesz sie z tego wycofać i powiedzieć mu , że ktoś bardziej wywarł na Tobie wrażenie niż on zachowywał sie jak przyjaciel więc nim pozostał..

Po drugie : Poznajesz jeszcze tysiąc innych facetów , umawiasz sie z nimi na spotkania , nabierasz większego doświadczenia
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Co facet sobie mysli jak kobieta na 1 radce okazuje sie latwa ?

"Wyrwie mi ja pierwszy lepszy kumpel, to zdzira jakas, szkoda zachodu"
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Wychodzi na to , że jednak tak , bo nie broniła sie przed tym pocałunkiem z jego strony . Przyda jej sie troche konstruktywnej taktyki..



Jak czujesz, że facet chce zblizyć swoje usta do Twoich poddać sie urokowi namiętnego pocałunku to pozwól mu , żeby sie do Ciebie przyblizyl , ale na pewna odległość tak , żeby Wasze usta byly jedynie blisko siebie , ale nie doszlo do tego potem popatrz mu głęboko w oczy namaluj na swojej twarzy delikatny uśmiech nagle odsuń sie od niego i .. obtocz delikatnie opuszkiem palca ich kształt .
Niektórzy faceci uwielbiają jak dotyka sie ich włosów.. spróbuj potem z nim troche sie podroczyć po tych chwilach tak , żeby mógł sie z czegoś pośmiać - nastrosz troche jego włosy . Takich pomysłów jest naprawde mnóstwo .
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
Wasze usta byly jedynie blisko siebie , ale nie doszlo do tego potem popatrz mu głęboko w oczy namaluj na swojej twarzy delikatny uśmiech nagle odsuń sie od niego i .. obtocz delikatnie opuszkiem palca ich kształt .
Brzmi jak z poradników uwo dla kobiet, nienaturalne i sztywne, łatwo poznać.
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
nie uważam w ten sposób ...wręcz przeciwnie , ale masz prawo do własnego zdania . Skoro propozycja nie przypadła Ci do gustu to wymyśl jakąś inną.
Najlepszy jest spontan w tego typu sytuacjach (bierzesz i dziłasz wedle uznania), w przeciwnym razie wygląda to na jawny i bezczelny eksperyment doświadczalny :phi:
 
Do góry