Umowa zlecenie,praca tymczasowa,1500 brutto

słonecznik4

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Jestem jedną z wielu osób które poszukują pracy.Wcześniej udało mi się podjąć prace na magazynie na okres 3 miesięcy przez pośrednicwo pracy.Praca naprawdę ok bo pracowało się spokojnie przy komputerze i zarobki też jak dla mnie duże jak na obecną sytuacje na rynku pracy bo ok 1600 netto na umowe o prace.Niestety współpraca się zakończyła bo to była praca tymczasowa.Obecnie od 4 miesięcy poszukuję pracy i przeraża mnie to co sie dzieje na rynku pracy.Jeśli pojawiają sie jakieś oferty to są to pośrednictwa pracy które proponują prace typu produkcja np. na 4 brygady za 1600 brutto na miesiąc do trzech i w dodatku cząsto pośrednicwo pobiera prowizje z wynagrodzenia. albo wykładanie towaru za 4,5 brutto na godzine.Kiedy byłem w liceum to taka praca by mnie ucieszyła aby zarobić na wakacje ale jak człowiek ma ułożyć sobie życie pracując o ile ktoś go przyjmnie za 1200 zł lub mniej na umowe zlecenie i co 3 miesiące szukać pracy?Koleżanka chce wyjechać zagranicę i poszukuje tu pracy aby zarobić na wyjazd i narazie bez skutku.Zrobiła kurs na kase i szuka pracy w sklepie lub na wykładanie towaru i nic.
 
Do góry