Ulubiony Wykonawca Hip-hopowy

kagan

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
89
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Sochaczew
ludzie sorki że buże temat ale piszecie mezo, ascetocholix , verba a temamem jest wykonawcy hip hopowi więc jak chcecie wymienać mez no to napiszcie najlepsi wykonawcy popowi i będzie najlepiej

ale jeżeli chodzi o hh to k44 i paktofonika
oka spoko słyszałeś może kwałek Ascetoxolix - Plany lub Nasi co ?? kurde te teksty mają sens a co Abradab wykonuje jego żaden tekst nie ma sensu przykro mi ale jest o niczym a w tej muzyce ważny jest tekst dający domyślenia wpożądku Mezo ani Verba nie nagrywają takich kawałków ale to już ich styl ich sprawa.
 

eWc!@91

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lublina
Ja najbardziej lubieeM Verbe Firme :D no i chyba mniej znany zespół Mor-wa
 

Kupsztal

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mój ulubiony to oczywiście tedzik.Nie boi się nowych wyzwań i jest szczery wali prosto z mostu i wszystko pie....li!!Jest fajny i robi dobrą muzę.I nie rozumiem ludzi którzy uznają ga za discopolowca ,no i tych którzy piszą ,zę rap robią mezo czy doniu czy inna tam verba!!
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Ostatnio słucham bez przerwy:

- PFK
- Bez Cenzury
- Fu/Olsen
- i polubiłem nawet Jamala :D
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Snoop , Dmx , Eminem z płyty the eminen show, 50 cent z pierwszej płytki :) ,Comon, Ludacris :) to z zagranicznych :) a z polskich to Tede :)
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Ja na 1wszym miejscu stawiam:
KALIBER 44
2. Paktofonika
3. Peja
4. DMX
5. Eminem
6. 52Dębiec
7. WWO
8. Nagły Atak Spawacza
9. Liroy
10. Red

Takie moje małe TOP10
 

krystian1990

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
91
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Mieszkam tam... Gdzie słyszę dźwięk bitu ;D
Hmm...Ja sądze że najlepsi to :
Paktofonika (pokahontaz)
K44
O.S.T.R
Fenomen
Ale sądze iż wiele składów (raperów) Podziemia Polskiej sceny HH jest lepszych niż składy (raperzy) Którzy się wybili...Sam za niedługo nagrywam tracka (nie wiem czy będzie dobry ale jeżeli tak to będzie spox)
Pozdro
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
KALIBER 44 (+solo AbraDab), O.S.T.R., Łona, Paktofonika, WWO. Ponadto niektóre kawałki Tedego i Peji. Dużo jest też fajnych utworków mało znanych ludzi. Często puszczają jeden-dwa ciekawe utwory i to wszystko :)
 
Do góry