Ulubiony Soundtrack

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Mnie się podoba muzyka do Requem do snu, a pozatym do filmu The One i do Doom. (ale nie posiadam sondracku na płytach)
 

789456

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
106
Punkty reakcji
1
-''Władca pierścieni''-wszystkie części :p
-''gladiator''
-''park jurajski''
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Mój ulubiony soundtrack którego ostatnio słucham cały czas jest z Piły... muzyke komponuje charlie clouser, posłuchajcie sobie na youtube takich utworów jak...
Don't forget the rules
Shithole theme
Just begun...
:D
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Jest jeden najlepszy soundtrack Angelo Badalamenti "Miasteczko Twin Peaks" to jest muzyka, tajemnicza, zmysłowa, jednym słowem kapitalna.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Podobają mi się soundtracki z filmów "Step up", "Diabeł ubiera sie u Prady" i " New York Minute" :)
 

sylviaczek

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Party Monster, szczególnie Mannequin – Take Me To The Club! Stacey Q – Two Of Hearts! oraz Money Success Fame Glamour – Felix da Housecat!
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
Zdecydowanie soundtrack z fast and furious...szczegolnie z dwojki i trojki, choc z pierwszej czesci tez jest niczego sobie
 

Habi

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pom
Jest jeden najlepszy soundtrack Angelo Badalamenti "Miasteczko Twin Peaks" to jest muzyka, tajemnicza, zmysłowa, jednym słowem kapitalna.
popieram w 100%, niesamowita ścieżka. oczywiście najlepiej wypada w połączeniu z samym serialem, ale sama muzyka też daje radę. a ponury Laura's Theme jest nie do pobicia.

Ja lubię soundtracki z Gladiatora i Władcy Pierścieni :p

też popieram, dobra, spokojna nutka.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Zdecydowanie Hans Zimmer i Lisa Gerard - Gladiator.

Co do soundtracków typu VA, lubię Queen of the Damned, skomponowane głownie przez J. Davisa z Korna i wykonane przez różnych wokalistów rockowych oraz Resident Evil 1. Forest Gump też jest niczego sobie.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
aktualnie "I will find you" Enyi (cholera, nie wiem jak odmienić "enya") z Ostatniego Mohikanina.
 

horribleqb

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań.kościan
Genialna po prostu genialna jest ścieżka dźwiękowa do filmu The Rock ( Twierdza ), oraz kilka utworów z soundtracka do filmu Sum of all fears ( Suma wszystkich strachów )
pozdrawiam
#13qb
 
Do góry