Ulubiony serial

Ulubiony serial

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Once Upon a Time (Dawno dawno temu)
Gra o tron
Lost Girl (Zagubiona tożsamość)

:)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Married with children - kocham ten serial za teksty Al'a :D

Peggy: Al, chcę seksu.
Al: Ja też, ale nie widzę potrzeby angażować ciebie do tego.
Peggy: Al, dlaczego nigdy nie kupujesz mi kwiatów?
Al: Bo cię nie lubię.
W życiu trzeba być mężczyzną, nie można być Francuzem.
Peggy: Al! Przyszli Steve i Marcy
Al: Wiem, krążyłem samochodem wokół domu i czekałem aż sobie pójdą, ale skończyła mi się benzyna
:D
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Ja teraz złapałem zajawkę na Grachi na Teletoonie, zobaczymy ile się utrzyma ;) No w każdym razie z młodszym rodzeństwem jest wtedy spokój ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Oj chyba się utrzyma! Sądząc po rankingach popularności, to jest to hit ostatnich lat w wielu krajach. Sama jestem trochę za stara, ale podglądam kiedy córka ogląda z koleżankami i nie dziwię się, że się wciągają. Ja w ich wieku miałam "Sabrinę" - też nastoletnią czarownicę i żyłam z odcinka na odcinek, a tu z tego co widzę zapowiada się dokładnie tak samo. :D Małolaty uwielbiają zwłaszcza tego ładnego chłopca, co to mi się zapowiada na jakiś romans w tle. :D
 
D

Dorka123

Guest
W szkole wszyscy za tym serialem szaleją, więc myślę, ze te kilka sezonów (nie wiem ile jest) się utrzyma ;) Sama miałam okazję zobaczyć kilka odcinków, no i nie powiem, całkiem całkiem ;)
 

19Handballer20

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Supernatural <3 już 9 sezon
Sherlock Holmes BBC (ostatnio leciał na tvp 2 ale strasznie zniszczyli dialogi lektorem)
 
D

Dobrawa

Guest
Tak w ramach ulubiony podałabym The Walking Dead i the True Blood. Teraz też zaczęłam oglądać Grachi i mi się podoba, więc ma szansę wskoczyć u mnie na jedno z wysokich miejsc kategorii ulubione.
 
D

Dobrawa

Guest
Haha no tymi kategoriami patrząć to stanowczo Daniel by mnie zaciekawił ;) Z dziewczyn stanowczo podoba mi się bardziej Matylda niż Grachi. No ale kwestia gustu ;)
 
Do góry