Ulubiony kawaleczek

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Moze macie w swoich zbiorach mp3 jakies kawaleczki z rodzaju techno badz pochodnych przy ktorych zapominacie owszystkim i poprostu was wyrywa z bootoow i w dodatQ niesamowicie tłucze po garach ;] ja sama mam wiele tkaich kawaleczQw jednak nie sposob je wymienic ;]
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
hie hie bez watpienia jest to techno ale nie chce mi sie zaglebiac w to jaki konkretnie podgtunek tego rodzaju muzyki ;]

pozdrawiam [you:aca44e7740]
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
hmm C-Bool - In My Heart (DJ Digi Remix) [ten tytułek mi siem przypomniał] hmm mi siem to podoba... ale i nie tylko Beny Benasi tez mi siem podoba... :] i wiele wiele innych
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
ojs stokroteczka 81 wlasnie nie bylo to smieszne ale ja sie nie smieje z Ciebie naplaffde ;] ja juz tak mam .... sorx jeszcze raz


a wracajac do tematu przez pewien czas poprostu wyrywala mnie z butow pioseneczka Rave Alstaras - Hardcore vibes 2005( radio edit) sluchalam jej non stop przez tydzien i jeszcze mi sie nie znudzila :)
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
hmm Kaczusia mnie sie wydawalo ze do mnie bo stokrotka zadala pytania a ja w odpowiedzi zaczelam od "hiehie" hmmm takie mam wrazenie :/
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Kala heh trzeba jej spytac :] bo ja nie wiem nadal moze do Ciebie moze do kogos innego :]
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Enclava-Perfect Fight ojejku poprostu nie moge :D Nie usiedzisz przy tym kawałku ;) polecam każdemu.Ja osobiscie uwielbiam :D :super:
Dj Tiesto-Traffic też bardzo mi się podoba :D
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
stokrotka81 napisał:
a ja mam pytanie czy jakiego rodzaju muzyka to jest SCOOTER :| :|

Scooter to nie techno. Scooter to dance, euro dance i wszystko kolo tego. Kiedys kiedys ich dzwieki byly na ciut lepszym poziomie... czyli Scooter bez HP i jego vocalu. Generalnie typowy niemiecki komercyjny dance ;)

A co do ulubionego kawalka... nie mam takiego bo jest ich za duzo. Obecnie moze byc... Danilo Vigorito - Imaginary Boy
 

kundzia16

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Nie mam swego ulubionego kawałka bo słucham różnej muzyki poczynając od rocka po hard-techno!!! Każda muzyka jest fajna tylko trzeba sie w nią wsłuchać!!! Ale najbardziej wchodzi mi w ucho TECHNO!!! :D :D :D
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
Qrde piszecie ze macie duuzo duuzo tych swoich ulubionych kawalkow a jakos ich tutaj nigdzie nie widze :p

Sven Vath - Design Music :hyhy:
Orbital - DWR BUDR :eek:czami:
Steve Lawler - Cormano :)
Monika Kruse - Latin Lovers
V.U.L.V.A. - White BMW [Legowelt RMX]
Ferry Corsten - Punk :hyhy: :D
Aphex Twin - XTAL :zawstydzony: :D
Ludwig & Stelar - Reflection, Signal :zawstydzony: :zawstydzony:
Legowelt - Conquestadores Extraterrestiales :D
Lemongrass - Bee, Nightingales :)

wiecej nie chce mi sie pisac :p
 

kundzia16

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Hej Aduś dużo osób wymieniło swoje ulubione kawałki tylko że trzeba czytać uważnie posty! Moje tymczasowe ulubione kawałki to:
C-Bool-Hause baby
C-Bool-Get up
MBrother-What Fuck It
K-Tronic-Ibiza 2005
... no i wiele innych!!!
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Abuś widze ze Ty to prawdziwy wyjadacz etes ;) hie hie ...
kawałeczki ktore napisales aQrat nie sa moimi ulubionymi ale tworcy jak najbardziej ;]
ja ostatnio dorwalam sie do kawaleczka "summer loving" niby to nie jest to co najbardziej lubie zalatuje komercja ale jak na wakacyjne porywy to w sam raz ;]
 
J

*Ja*

Guest
heheh dziekuej za pozdrowionka :) jej jak ktos szybko zauwazyla ze ja nowa :p hahaha
:):) no ja tez uwazam ze skuter to techno :)
:p ;)
 
Do góry