ulubiony gatunek

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
Horror
Thriller
Akcja/sensacyjny
Dramat
Komedia
Komedia romantyczna
:)
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Hm, ciężko powiedzieć, który gatunek jest moim ulubionym. Lubię każdy na swój sposób. Może trochę mniej od innych filmy sensacyjne i westerny, ale i tak obejrzę z przyjemnością, jeżeli mam okazję. Niech będzie. Ulubiony: thriller.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wszystko po trochu, ze szczególnym wskazaniem na filmy akcji.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja wszystko mogę oglądać...zależy od nastroju. Oglądam dramaty, komedie, akcje, horrory, fantasy...dosłownie wszystko co ciekawe. Nie mam ani ulubionego, ani najgorszego gatunku...
 

Marheri

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ciężko powiedzieć, czy film mi się podoba czy też nie, zależy w głównej mierze od tego, o czym jest, jacy aktorzy grają, jak grają itp... Mogłabym powiedzieć, że lubię każdy gatunek (oprócz horrorów- grrrr...). Najczęściej chyba oglądam thrillery i dramaty. No i dobre obyczajowe filmy.
 

Hendo

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kwidzyn
Science Fiction, komedia.
Inne też obejrzę, ale w ostateczności :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
posty bez własnych komentarzy będą kasowane

To tak od teraz.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Horrory i thrillery zdecydowanie.
Mogą być i komedie, ale trudno znaleźć taką, która zwala z nóg. Z kolei wręcz nienawidzę melodramatów.
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Horrory, ale też thrillery i komedie.
Nie lubię jedynie SF.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Najbardziej lubie komedie, dla poprawy humoru :) czasami jednak mam ochote na coś ambitniejszego i puszczam wtedy jakiś dobry kryminał albo dramat psychologiczny. Często wracam też do filmȯw historycznych, np. „Ogniem i mieczem“, ktȯre moge oglądać bez końca…Nie przepadam z koleji za s-f i horrorami, może dlatego, że ogȯlnie wole, żeby film, ktȯry oglądam był mniej lub bardziej osadzony w rzeczywistości
 
A

Aulelia

Guest
Zaznaczyłam, że dramat, chociaż lubię też dobre horrory.

Dramat, ponieważ lubię filmy z nieszczęśliwym końcem, horrory- lubię się bać, czuć napięcie spowodowane jakąś tajemnicą.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
zaznaczyłam melodramat bardzo lubię filmy na faktach albo takie gdzie można bardzo popłakac takie jak wciąż ją kocham twój na zawsze szkoła uczuć czy wiele innych
 
V

VX-

Guest
Filmy przyodowe i komedie

Dramaty,Melodramaty i Sf odpadają
nie lubię też filmów na których dużo śpiewają .
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Akcja/Sensacyjny, S-F, Fantasy i Komedie, oczywiście jeśli mają odpowiedni poziom, bo na filmy poniżej pewnego poziomu szkoda czasu.
No i filmy dokumentalne też lubię.
 

ospa

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja tam lubię filmy dokumentalne. Często zaglądam na stronę filmin.pl jest ich tam sporo i na bieżąco są dodawane nowe, ciekawe pozycje.
 

ospa

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja lubię filmy dokumentalne, historyczne, popularno - naukowe. Często odwiedzam filmin tam jest dużo takich filmów i w miarę na bieżąco są wstawiane nowe.
 
Do góry