Ulubiony Dezodoranty I Żele Pod Prysznic

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
ja pod prysznic używam : "Dop", "Dove", "Fa" , "Palmolive" (syskie pikne zapachy) :D

a dezodorantów to nie używam ..... :p chyba że antytranspirant to "Rexona Crystal" (fioletowa) bo na ogół to psikam sie perfumami :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ja najbardziej lubie desodorant rexona for teens zielony lub różowy no i żel po prysznic z Soraya waniliowy.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja teraz mam z Fa dezodorant i żel pod prysznić. Jakiś tam owocowy ślicznie pachnie. Taki różowy jest :]
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
A ja lubię zapachy z Oriflame.Kązdy nowy perfmu co wprowadzają ma świetny zapach.
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
żel p.p. to Palmolive taki żołty :D

a dezodorant to C-thru,niebieski albo czerw. albo perfumy, ale to nie w ciągu dnia xD

--------------
Kto pozna miłość raz ...
A potem straci ją ...
Inaczej patrzy na życie ...
Wie dobrze co to ból ...
Wie dobrze co to żal ...
I smutne noce łez ...

Tęsknię i sięgam po lustro wspomnień tych dni ...
W których było tak dobrze nam ...
Słucham serca i słyszę Cię w nim ...
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja sobie dzisiaj kupilam antyperspirant adidas żółty mam nadzieje ze bedzie dobry, i kupilam sobie jezscze zel pod prysznic Johnson&Johnson z oliwka-te zele sa poprostu wspaniale!! polecam goraco :eek:k:
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
warszawa
yyy...często dove.... no i ostatnio TIMOTEI ale nie polecam :) nie ma jak to zwykłe zapachowe mydła :zakochany:
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
zele pod prysznic lubie owocowe lub kakaowe, np ziaja kakaowa, super pachnie i rewelacyjnie dzala. Antyperspirat tylko jeden edyny z sanexu uzywam, kazdy inny dla mnie ma za slabe dzialanie
 

ankaAwA

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jako dezodorant ostatnio używam ałunu a żele ulubione z Le Petit Marseillais - morski i truskawka. Wprowadzili też ostatnio właśnie dezodorant, ale jeszcze nie próbowałam, ale chyba kupię (ałun całkiem skuteczny, ale trochę mi się już nudzi ;-) )
 
Do góry