Ulubione sklepy internetowe

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Piszcie, gdzie warto kupić, co i dlaczego. Mile widziana merytoryczna argumentacja :p
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Hmm... Jeśli chodzi o mnie, to kupuje przez internet tylko te rzeczy, które nie są często spotykane w sklepach w mojej okolicy.
rockmetalshop.pl - tutaj to koszulki z zespołami czasem i inne tego typu rzeczy, mam sklep stacjonarny o podobnej tematyce niedaleko, aczkolwiek czasem nie ma tam takich zespołów jak w tym sklepie internetowym;
supersklep.pl - czasem jakiś ciuch, ale tak jak mówiłem wcześniej takie jakich nie ma w sklepach stacjonarnych u mnie, a tak się składa że mam w okolicy kilka skateshopów także rzadko korzystam, niemniej jednak polecam ;)
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Ja w sieci kupuję tylko okazyjnie, jak już to tylko jeśli rzeczywiście się opłaca, np. markowe sportowe buty, czy ciuchy, na które w galeriach jest strasznie wysoka marża - kupując w sieci można zaoszczędzić do 100 zł czasami.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
jeszcze nigdy nie kupowałem butów przez internet ale jak patrzę na te ceny (nike esquire za 185pln! :D ) to chyba się skuszę.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Nie wiem, czemu nikt nie wymienił głównego sklepu czyli Allegro. Słuchajcie - tam idzie kupić wszystko:)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Pewnie dlatego, że to portal aukcyjny a nie sklep.

Ja ze swojej strony polecam amazon.com
 

shadow123

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mówiąc o takich ogólnych to wiadomo ebay.co.uk, allegro.pl. Z takich bardziej szczegółowych to raczej same poświęcone modzie topshop.co.uk, riverisland.co.uk, net-a-porter, asos.com i jeszcze wiele innych ale chyba to są te naj ;)
 

Rozum

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
1
w sumie to zanim wejdę do konkretnego sklepu to zawsze sprawdzam co mi doradzi ceneo ;-) nie mam konkretnego sklepu. Wolę sprawdzić, gdzie jest najtaniej i właśnie tam dokonać zakupu.
 
R

Rejczel

Guest
piotripawel.pl - duży wybór świeżego asortymentu (szczególnie pieczywo i wędliny są pyszne), dostawa gratis przy zrobieniu większej ilości zakupów. Polecam :)
 

wikaw277

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam sparwdzony sklep z sukienkami Danvera.pl duży wybór, rewelacyjne ceny, świetna jakość:)
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Zakupy spożywcze to we Frisco a dlaczego> bo szybko, bo dobre produkty, bo mało pomyłek i zwrotó, bo ładna strona,
 

Sekowa

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o cicuhy to rewelacyjny jest vip-shop.pl Niskie ceny a marki top-owe
 
I

izabelkaaa717

Guest
Totalna wyprzedaż danvera.pl tylko teraz sukienki nawet od 20zł
Jakość sukienek bardzo wysoka są szyte i produkowane w Polsce, a nie w Chinach. POLECAM
 
Do góry