ulubione pozycje podczas stosunku i dlaczego akurat te...

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
No to po 7 miesiącach przerwy ja wrócę do tematu. Moją ulubioną pozycją jest pozycja "na jeźdźca". Lubię być górą, a w tej właśnie pozycji mogę się popisać moimi umiejetnościami
 

emulov

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
że znowu ?
hym cięzki wybór. nie mam chyba ulubionej każda dostarcza mi full przyjemnosci wiec sie nie zastanawiałem.
ps. chyba jako facet powinienem szalec za pozycją od tyłu nie ?
 

emulov

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
że znowu ?
no to chyba nie jestem facetem ;/ po prostu uwielbiam każdą :)
ps. nie to ze nie lubie od tyłu :p
 

cukierek

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Nie mam jednej ulubionej mam kilka ulubionych.

-od tyłu
-69
-klasyczna czy jak kto woli misjonarska

Choć innymi też nie pogardzę. Często eksperymentuję.
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Hmm... Co prawda jeszcze nie jestem na tym etapie, ale myślę, że bede lubić wszystkie lub prawie wszystkie :p. No, ale zobaczymy w przyszłości :p
 

ihtisaman

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Uwielbiam "na jeźdźca" bo najbardziej mnie pobudza i "od tyłu" bo moja dziewczyna ma najładniejszą pupę na świecie (podobną do J.Lo tylko lepszą)
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
hmmm.... z obecnym moim sloneczkiem jeszcze nie doszlismy do tego etapu naszego zwiazku ale mam wrazenie ze biegniemy do niego sprintem :mruga: ^_^ ale ogolnie z poprzednich zwiazkow to na jezdzca jest super bo kobieta moze pokazac co umie i juz ktos o tym mowil mam dostep do piersi mniam :sexy: 69 tez niezla chociaz osobiscie mam bzika na punkcie pozycji od tylu szczegolnie jak partnerka ma ksztaltna pupe hmmmm ^_^
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Dla mnie nie ma takiej pozycji,, ale lubię górować :p . Ogólnie rzecz biorąc chyba najwazniejsze żeby seks sprawił przyjemnośc..
 

nihistka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
hm... ulubiona pozycja??? Musiałabym się zastanowić, ale....chyba pingwinek wygrywa :sexy: a dlaczego??? no cóż kwestia gustu mi jest tak dobrze :D
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
42
na jezdzca i na siedzaco i 69 ... mmmm... tylko nie od tylu.. :/ jakos mnie to drazni bo tak zle sie czuje ... ee od tylu odpada :p
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Ha, jak to sie czasem śmiesznie nowe rzeczy odkrywa... przez ostatnie 3 miesiace bywałam tylko w "kąciku złamanych serc" ale z "odkryciem" nowego chłopaka odkryłam, że taki fajny dział jest na forum ;)

Ale do rzeczy; moi poprzedni faceci nie byli zbyt doswiadczeni i tak jakos trudno mi było wybrać najfajniejsza pozycja, bo wszystki były średnie... ale moj nowy mężczyzn bardzo mnie zaskoczył (oczywiscie pozytywnie) taką pozycją (nie mam pojęcia czy to sie jakos nazywa), że on klęczy a ja mu siedze na kolankach na łóżku i mam duze możliwości manewru, bo moge siedzieć i ja przejmuje inicjatywę a jak sie odchyle do tyłu to leże na łózku i on przejmuje inicjatywę i naprawde nie zmieniając pozycji mozna sie wyszaleć (albo też łatwo zmienić :)... o la la aż sie nie moge doczekać czym mnie jeszcze zaskoczy ;)))
 

bies

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
A JA WYPOWIEM :p JA LUBIE RóZNY ANAJBARDZIEJ Z DOGłęBNA PENETRACJA :] NA KRZESLE :p ALBO NA PAGONY :D :D CZY NA PISKA :eek:k:
 
Do góry