ulubiona bizuteria

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
jaka jest Wasza ulubiona bizuteria moja kolczyki- kolekcjonuje je juz od wielu lat stawiam na duze kolczyki i wtedy raczej rezygnuje z innych elementow aby nie bylo za duzo tego wsyztskiego. a Wy co wybieracie najczęsciej?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Nigdy nie zastanawiałam się jaka jest moja ulubiona biżuteria ;) Na co dzień noszę łańcuszek z zawieszką, kolczyki (najchętniej zwisające albo typowe wkrętki, nie lubię kółek) i dwa złote pierścionki. Lubię skromną biżuterię, która nie rzuca się zbytnio w oczy :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja raczej nie jestem jakas maniaczka bizuterii, nie dbam o to za bardzo, jak o stroj zreszta ;p ale uwielbiam kolczyki ( inna sprawa, ze rzsdko zakladam), ale mam ich mase, lubie bardzo rozne , moga byc nawet plastikowe, zazwyczaj lubie takie motywy dziewczece typowo, serduszka, kwiatki, roze lub jakies oryginalne w miare np kostki do gry czy inne ;) Aaa i tak jak katija nie lubie kolek, po pierwsze nie podobaja mi sie, a po drugie mam okragla twarz i by ja pogrubily.Zazwyczaj mam wkretki lub lekko wiszace, na poczatku mialam szal na duze kolczyki i dlugie, ale mi to przeszlo.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
widze ze kolczyki jednak kroluja super;)
lubie tez duze pierscionki ale to na impreze
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
widze ze kolczyki jednak kroluja super;)
lubie tez duze pierscionki ale to na impreze

Tak, duzo kobiet lubi kolczyki :) Ja mam z 2 pierscionki od chlopaka, oczywiscie nie zadne zareczynowe :D No nosilam troche, ale teraz kurcze nie wiem gdzie sa :D Jak bylam w gimnazjum nosialm tez taki naszyjnik z literka mojego imienia :p
 

milky

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
ja uwielbiam wszelkie naszyjniki, to taka moja mała obsesja - mam ich naprawdę mnóstwo i zawsze jakiś zakładam :)
poza tym bransoletki, kiedyś nosiłam głównie rzemyki ale już z tego wyrosłam - ostatnio przekonałam się do tych z charmsami (na początku strasznie mnie denerwowały xD
a kolczyki? nie noszę bo po prostu nie mam przekutych uszu :) no i zazwyczaj mam rozpuszczone wlosy więc i tak nie byłoby ich widac
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A ja ostatnio kupilam sobie kolczyki roze takie rpzy uchu. W sklepie diva, nie wiem czy kojarzycie.
Bardzo mi sie podobaja :)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Bardzo lubię kolczyki de coupage - zwracają na siebie uwagę i są oryginalne
 

kicia85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ja raczej nie noszę biżuteri na codzień, ale był taki czas że nie wyszłam z domu bez pierścionków. poza tym lubie jeszcze bransoletki, no właśnie skoro już wspomniałam, co sądzicie o bransoletkach pandory??
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
bransoletki Pandory fajne ale drogie, ale i tak jak wieszosc z was najbardziej ubostwiam kolczyki, mam chyba z 50 par ;)
 

moccacino

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam kolczyki, mam około 80 par i przybywa mi więcej, co martwi moich domowników ;) i mój portfel. Zdecydowanie jestem maniaczką, kolczyki muszą być duże i wyraziste, czasami jakieś bransoletki. Chyba, że na eleganckie wyjścia- wtedy wolę łańcuszek delikatny na szyi.
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Oj ja też uwielbiam kolczyki, ale muszą być oryginalne, teraz jest taki duży wybór, tylko niestety coraz droższe są...
 

Joanna Antonina

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja też lubię kolczyki i sama je robię.Jeśli chcesz zobaczyć jakie, to zaglądnij na moja stronę www.joannajackowska.pl
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja również bardzo lubię nosić kolczyki. Kiedyś najczęściej zakładałam takie duże kółka, ale muszę przyznać, że nie są one do końca wygodne. Teraz najczęściej kupuję wkrętki, które wyglądają jak klipsy.
 

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Wszelkiego rodzaju wisiory i przeróżne bransoletki(z rzemyków, muliny, pieszczochy, Shainsy, z przywieszkami, sznurki jakieś itd, byle dużo:p)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No to ja nie noszę żadnej biżuterii, czasem założe pierścionek zaręczynowy, ale to tak bardziej dla mojego faceta, żeby nie było że nie noszę ;)
Mam też jeden łańcuszek srebrny, też go czasem założe, bo też od niego i tyle... Sama nie wiem czemu nie noszę żadnej biżuterii, bo fajne kolczyki czy bransoletka potrafią dodać dużo uroku
Kolczyki kiedyś nosiłam, ale wdało mi sie zapalenie i jedna dziurka zarosła, w sumie to tak myślałam ostatnio czy by jej nie przebić jeszcze raz, ale boję się, że się nie będę umiała na nowo przyzwyczaić do kolczyków :)
 
Do góry