Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętni

Growlithe

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
428123_369898136369574_369895053036549_1465074_1812631023_n.jpg


Seriale paradokumentalne Polsatu („Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?” i „Pamiętniki z wakacji”) cieszą się dużą popularnością. Nie dziwi więc, że sukces tego typu formatów postanowił wykorzystać też TVN, który już w lutym wprowadzi do ramówki produkcję „Ukryta prawda”. Będzie ona bezpośrednio rywalizować z podobnym serialem Polsatu – „Dlaczego ja?”.

Obie produkcje będą emitowane praktycznie w tym samym czasie – „Dlaczego ja?” o 17:00, a „Ukryta prawda” o 16:55 (od poniedziałku do piątku). Jak informuje TVN, „Ukryta prawda” opowiada o konfliktach, do których codziennie dochodzi w polskich rodzinach, np. dzieci dowiadują się, że ich ojciec ma kochankę, małżeństwo nie może mieć dzieci, dojrzewająca córka cierpi na bulimię. Pierwszy odcinek tego serialu pojawi się na antenie 13 lutego.


Więcej informacji można zdobyć na Fan Page'u :
http://www.facebook.com/ukrytaprawda
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Ale za to jak można się pośmiać ;) oczywiście na początku, bo na dłuższą metę nie da się tego oglądać.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Najlepsze jest to, że ludzie w to wierzą. Znam multum osób które zapamiętale katuja te seriale codziennie. I tak się zastanawiam dlaczego? Czy nie mają realnych problemów? Czy nie dość seriali typu plebania, klan i innych od tvp lub amerykanów? Dostępnych dla każdego? Czy brakuje kanałów tematycznych typu AXN, HBO czy inne? Ale cóż nie rozumiem ludzi i pewnie nie zrozumiem.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja się tylko zastanawiam skąd oni biorą "aktorów" do tych wszystkich "produkcji". Sztuczność aż bije po oczach... Przecież tego się nie da oglądać :)
Casting robią, jak ktoś coś wyduka, to biorą.

Najlepsze jest to, że ludzie w to wierzą. Znam multum osób które zapamiętale katuja te seriale codziennie. I tak się zastanawiam dlaczego? Czy nie mają realnych problemów? Czy nie dość seriali typu plebania, klan i innych od tvp lub amerykanów? Dostępnych dla każdego? Czy brakuje kanałów tematycznych typu AXN, HBO czy inne? Ale cóż nie rozumiem ludzi i pewnie nie zrozumiem.
Myślę, że jak większość ludzi zasuwa po 8 godz. w pracy + własne obowiązki, to chcą po całym dniu obejrzeć coś łatwego w odbiorze. Niestety telewizja to wykorzystuje aż zanadto, bo ambitniejsze rzeczy wcale nie zawsze znaczy = trudne w odbiorze. Problem jest taki, że wielu narzeka na poziom, ale tv dalej ogląda - dla scenarzystów to wystarcza.
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Pamiętniki z wakacji całkiem spoko :)
Muzyka i komiczne sytuacje a przede wszystkim widoki :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Ludzie lubią się oderwać od codzienności, zobaczyć że inni też mają problemy - stąd popularność tego typu seriali. Jest też druga grupa (do której należę niestety), która ogląda te seriale z powodu niespożytego fun factora, jaki one zawierają. Przy większości komedii nie potrafię się tak bardzo uśmiać.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
A może oglądają, bo nie mają innych pomysłów na zabicie nudy? Jak się zastanowić nad tym, co serwuje nam telewizja to aż się przykro może zrobić. Tandeta. Dlatego od dłuższego czasu nie oglądam tv.

Szczerze to dla mnie te wszystkie seriale nie są śmieszne, są żałosne...

http://demotywatory.pl/3702030/Pamietniki-z-wakacji ;)
 

fire018

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy ktoś zdaje sobie sprawę ale TVN oraz Polsat większość emitowanych materiałów to ich własne produkcje. Taniej jest nakręcić własny serial czy inny program rozrywkowy po kosztach bez efektów specjalnych i innych kosztowych kostiumów czy scenografii. Można na własnej produkcji zarobić jeszcze po emisji np na reklamach z ipla czy tvnplayer'a. Na filmach innej produkcji zarobić się ni da a jeszcze trzeba płacić każdorazowo różnego rodzaju tantiemy i inne pozwolenia aby dany film wyemitować. Co do produkcji TVN ciągle widzę jedne i te same twarze. Dla mnie w każdej komedii od kilku lat grają: borys szyc i kilku innych. Tego się oglądać nie da. Wszystko na jedno kopyto.

Co do afery solnej to dobrze że to wykryli ale po co pokazują firmy, które brały sól od tej firmy. Wiecie ile ludzi loże stracić prace. Nie każdy wiedział co to jest a i tak brał.
 

Justies

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oglądałam "Sędzia Anna Maria Wesołowska" i też się zastanawiałam skąd oni biorą tych wszystkich aktorów, ale przynajmniej były tzw.główne postacie, to znaczy - adwokat, prokurator oraz sędziowie. Oni trzymali to wszystko w ryzach jak to oczywiście prawnicy :tongue: A ta Ukryta Prawda jest powiedzmy sobie szczerze najgorszym z programów tego typu. Jak ci ludzie nie wstydzą się grać w takim programie?
 
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
31
hej. Wie ktoś może jak nazywała się ta dziewczyna co grała w odcinku 'Trudnych spraw' w którym była taka rosjanka Dasza chyba i właśnie chodzi mi o tą dziewczynę co grała Daszę :)
 

Nysha

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Kiedyś strasznie denerwowały mnie te produkcje. Sztucznością razi z daleka, a gra aktorska? jej po prostu nie ma. Ostatnio zaczęłam jednak oglądać bodajże Ukrytą prawdę i jest tak, że jeśli już zacznę to chętnie siędzę do końca. Historie są zazwyczaj mocno przesadzone, jednak wkręcam się i czekam na efekt końcowy.
 
Do góry