Udzielcie Mi Odpowiedzi :p

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Słuchajcie wiem że może jest odpowiedz w innych tematach ale wole żebyście mi odpowiedzieli osobiście zakłądałem już podobny temat ale chyba trohe sie różni od tamtego więc tak:
Dzisiaj z moją kobietą pieściliśmy sie i do pettingo po palcówie doszło do wytrysku no i moja Kobieta caly czas na mnie leżała i przynajmniej moim zdaniem nie moglo dojsc do zapłodnienia chociażby dlatego zę ona leżała na mnie a nie siedziała więc chyba dotyk pochwy z nasieniem niebył zbytnio możliwy ale ona już mi zaczyna nerwowo rozmawiać ze mna :p a i jeszce jedno jak to jest z tymi dniami niepłodnymi ? ile dni trwają po miesiączce ?
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Dni niepłodne-,pierwsze dni po zakończeniu krwawienia miesięcznego to okres niepłodności przedowulacyjnej.Od 18tego dnia zaczynają się dni bezwzględnej niepłodności, które trwają do następnej miesiączki.


No masz tutaj ;)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Tam w tym FAQ jest napisane że raczej neimożliwe jest zapłodnienie gdy sperma nie jest wprowadzona do pochwy no nie? czyli jesli przez przypadek nawet dotkneła by dziewczyna sperny to niekle są szanse zapłodnienia ? :p
 

Zjawa;)

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Sny;)
Raczej są nikłe szanse na to aby mogło dojść do zapłodnienia... ale strach zawsze jest... najlepiej unikać jakiś takich sytuacji i bedzie bezstresowo :) Takowo musi dojść do pentracji,żeby doszło do zapłodnienia...ale ja tu mądrować nie będę... bo może jakieś inne "cuda" się zdarzają:) Ale moim skromnym zdaniem nie ma sie czym martwić :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Dni niepłodne-,pierwsze dni po zakończeniu krwawienia miesięcznego to okres niepłodności przedowulacyjnej.Od 18tego dnia zaczynają się dni bezwzględnej niepłodności, które trwają do następnej miesiączki.
No masz tutaj ;)

Asiekwil, a ja musze się z Tobą nie zgodzić- bo każda Kobieta w inne dni ma dni płodne, czy tez nie płodne.
Chodziłam do seksuologa, stąd sie oriętuję.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
a ja mialam plodne pierwszego dnia po ostatnim dniu miesiaczki :p
 

Jumolka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nic się nie mart - plemniki nie mają nóżek i same sobie nie przejdą do pochwy.... :eek:k:
 

Puma1727

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
w moim przypadku nie doszo do wytrysku tylko do wydzielenia sie niewielkiej ilosci plynu i ja mialam troche tego plynu na palcach i wytarlam go ale po godzinie przypadkowo dotknelam warg sromowych mniejszych i troszke glebiej i boje sie ze moglam przeniesc plemniki :(

Prosze odpiszcie co mam robic
 

Puma1727

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wytarłaś od razu i dopiero po godzinie dotknęłaś warg tak?
No to plemniki musiałyby być terminatorami :D



CZyli nie powinnam sie bac????? ja od zmyslow odchodzilam ze moze przeniosłam i wogóle
Moze masz racje ZEBY TYLKO NIE BYŁY TERMINATORAMI
ja spanikowałam odrazu

Ale napewno tak sadzisz ze sie nie przedostał???????
 
Do góry