Uczucie nie zadowolenia

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
macie tez takie dni ze totalnie, centralnie nic wam się w swoim życiu nie chce ? ze nic tak naprawdę nie wychodzi ze h... w swoim zyciu tak naprawde mamy?


skad takie cos moze sie brac?
 
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
To normalne, każdy ma gorsze dni, kiedy wydaje mu się że jest do bani , nic nie osiągnął i nic mu się nie uda. Szybko przechodzi;] Skąd sie biorą takie myśli ? Nie wiem, chyba czasem poprostu trzeba się nad sobą poużalać, żeby następnego dnia wstać z większą energią ; ]
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Skąd się biorą takie myśli? Może z nudów. Jak się nudzisz to zaczynasz myśleć. A od myślenia w tą złą stronę wcale, a wcale nie aż tak daleko ;D
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Bo żyjemy zbyt szybko, nie mamy czasu na zastanowienie, a jak w końcu się zastanawiamy to dopadają nas wszystkie problemy na raz ;)
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Jasne, ze tak mam każdy tak chyba ma.
Music is my extasy.
Ona mnie pozytywnie naładowuje.
Ciągle sobie powtarzam.
Bo urodziłeś się po to aby mieć życie piękne nie urodziłeś się po to bay cierpieć.
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Każdy ma gorsze dni. Są dni, że rozpiera mnie energia, śmieje się jak idiotka z niczego. A są dni kiedy mam totalnego doła. Powód? Moim zdaniem to wszystko bierze się z nudów :)
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Myślę, że jakieś 99% ludzi tak ma.
Skąd to się bierze? Chyba taka natura człowieka. Czasem ma po prostu potrzebę odpocząć, ponarzekać, nieco się nad sobą rozczulić. Ważne tylko, aby szybko potrafił z takiego stanu wyjść.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
To normalne.
Każdy miewa lepsze i gorsze dni.
Tak na prawdę nie wiadomo skąd się to bierze dopada nas tyle.
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
każdy ma swoje gorsze dni często się zdarza ze ktoś ma więcej gorszych dni niz ty leprzych...niektóre spowodowanę są brakiem bardzo bliskiej osoby albo poprostu deprecha...
 
Do góry