Uczucie miłości... jak to jest u Was??

Status
Zamknięty.

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
kazdy powinien znac swoja wartosc i nikomu nie mozna pozwolic by sie to zmienilo:!: gwiazdeczka, jest OK
 

madzia200

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
1
Miasto
radom
hmmm ja tego motylko miałam 2 lata jak mi było wtedy dobrze,, a teraz juz choc go czuje wiem ze musze go z siebie wyrzucic ale motylek to piekna sprawaa buziaki
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
hmmm ja tego motylko miałam 2 lata jak mi było wtedy dobrze,, a teraz juz choc go czuje wiem ze musze go z siebie wyrzucic ale motylek to piekna sprawaa buziaki
pojawi sie inny motylek i przyniesie szczescie :D
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ajccccc znowu poczułam motylki :zawstydzony: ale nie wiem czy to są te odpowiednie motylki..... bossshee cudowne to było ;)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Ja sie wlasnie zwiazalam z moim bączkiem ale to juz nie takie silne te motylki, chyba za dlugo sie juz znamy bo bedzie jakos 8 lat, a to wspaniale uczucie przychodzi wlasnie jak sie kogos od nowa poznaje i zakochuje sie gwaltownie
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mloda102, nom to jest chyba na początku zawsze, nie wiem... niby je czułam... ale wydaje mi sie, ze to nie odpowiedni koles :dezorientacja: słuchac głosu serca, czy rozumu :znudzony:
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ja nidy nie miałam motylków nawet takich malutkich :zalamany: Moze jescze jestem młoda, może to jescze nie jest ten, ale choć staram się to przestaję wierzyć, że jescze mogę mieć. Dziwne .... wiem, Smutne .... może trochę :zalamany:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
igi, te motylki przychodzą wtedy, kiedy sie ich najmniej spodziewasz, wiec zobaczysz, zaskoczą Cie któregoś dnia :D
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
a ja chyba sie zauroczylam i tylko krok do zakochania :p szkoda tylko ze on nie chce sie angazowac :zalamany: jest fajnie jak jestesmy razem ale jak siedze w domciu i znim czasem klikam wiem jakie ma podejscie do tegio nie chce sie rozczarowac,ale kapa ;( ehh widze ze zaczal sie angazowac jak ja tyle ze jest uparty i nie chce nic zmieniac, a za pare dni wyjezdza na wakacje bo ma urlop szuka na szybko jakiegos last minute, chyba pojedzie z kumpela :zalamany: do tego czasu chce to zakonczyc bo nie lubie stac w miejscu a nie poruszamy sie na przod. Kurcze ale jest mi tak z nim dobrze, dawno juz tak nie bylo :niepewny: ale zycie...
dajcie jakas rade
 

margola19

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
ze świata marzeń =)
:| selena23 :|
Szczera rozmowa duzo daje-może warto poświęcić na nia kilka minut?Piszezs, że jet uparty...czyli ma trudny charakterrrek :zdegustowany: Tu może być ciężko...jeśli i ty jesteś uparciuszek to już wogóle niebardzo.Ktoś musi być mądrzejszy i troszke odpuścić.
***
Pozdrawiam.
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
jestem wielkim uparciuchem a;e nie az takim jka on..no i bylo kilka rozmow przyznal sie ze zaczyna sie angazowac i nic z tego nie wyniknelo, nie chce chyba byc na stale :dezorientacja:
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
selena23, niektorzy boja sie milosci , ze mna naprzyklad tak to jest ze latwo mnie zranic i ciezko odbudowac to co bylo wiec na poczatku nigdy sie zabardzo nie angazuje zeby sie nie rozczarowac , ciezko mnie rozkochac jest to wrecz prawie nie mozliwe osoba w ktorej sie zakocham musi mnie czyms ujac ale jestem wybredna i tak to ze mna jest , jak sie zakocham to na maksa :)
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Dorunia, hmm moze i tak,a le wez pod uwage ze masz dopiero te 14 lat..jak mam juz wiecej a piotrek ma 29..a wczorajsza rozmowa mnie po prostu zalamala, chyba to nie ma zadnego sensu :zalamany: ;( szkoda tylko ze tak mozna wszystko na wstepie przekreslic :zly:
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jeszcze tak naprawde nie byłam zakochana, ale teraz misie wydaje że moge być, a jeśli nie to napewno jestem zauroczona bo jak go widze to oczu od niego nie moge oderwać, tylko że 95% par nastoletnich nie ejst ze spobą z miłosci ale z zauroczenia, jesli jest to 5% którzy sa z miłosci to jest dobrze :]
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Anielica-Mroku, jak mialam 16 lat to caly czas bylam zakochana tylko osoby sie zmienialy :zawstydzony: :hyhy: ale tak serio to w sumie po skonczeniu 16 bylam juz w trwalym zwiazku,ktory z czasem zrobil sie bardzo powazny i bylismy razem tak przez ponad 5 lat :) wiec chyba zakwalifikowalam sie do tych 5% :rotfl: :rotfl: :rotfl:

[ Dodano: 20 Lipiec 05, 20:56 ]
a teraz tak samo sa problemy ale innego typu ;(, szukam mojego polowka, juz myslalam ze moze go znalazlam ale nie chcial nawet sprubowac :( ehhh brak slow :zalamany:
 
J

*Ja*

Guest
e tam to nie miłosc to zwykłe zauroczenie :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: żeby wiedzieć zwe to naprawde miłość trzeba naprawde kogos bardzo dobrze poznać być z ta osoba długo .....etc :]]]] a nie 4 dni i motylki :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry