Ubrania.

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
Pomysł trochę niecodzienny i dlatego nie bardzo wiedziałam w jakim dziale to umieścić, no ale wybrałam ten, bo poniekąd jest to biznes, ale do rzeczy.

Moja koleżanka niedawno wpadła na pomysł odnowienia zawartości swojej garderoby. Wiele ciuchów się jej już przejadło, a na nowe nie bardzo jest kasa. I pomyślała, że można by sprzedać wszystkie swoje ciuchy, na przykład na Allegro i otrzymane pieniadze wydać na nowe. Wiem, że wydaje się to być błahy problem, ale po prostu chciałabym dowiedzieć się jaka jest opoinia innych.
Jakie są tego minusy? Czy warto? :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Czasem warto, jeśli zrobisz paczkę ciuchów powiedzmy 20 szt. i są to ubrania w bardzo dobrym stanie i znanych firm np. H&M, Atmosphere, Diverse, George itd. i zrobisz dobre zdjęcia, albo ładnie je obrobisz to możesz dostać całkiem dobre pieniądze, ale nie zawsze dużo jest paczek ciuchów na allegro za 1 zł... ale są i takie za 200-300 zł.


Jeżeli wolisz sprzedać czy wymienić się ciuchami polecam serwis Szafa.pl tu masz mój profil dla przykładu (NIE JEST TO REKLAMA!)

http://szafa.pl/profil/reila_ jak widzisz mam dodane ubrania i biżuterię na sprzedaż i wymianę z innymi użytkowniczkami, a wymian miałam chyba z 70% wszystkich transakcji, także moje zdanie jest takie, że lepiej się wymienić niż sprzedać.

Są inne jeszcze strony do tego np.
ibutik
mojeciuchy
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
Właśnie sobie założę konto na Szafie, bo wiele o tym słyszałam i moja siostra ma tam konto. Fajny pomysł z tą Szafą. I jeszcze takie pytanie mam co do tej Szafy - Ona jest całkowicie bezpłatna? Wiem tylko tyle, że trzeba niby "symbolicznie" wpłacić 3 złote na początku, ale nie wiem czy to nie jest na tej zasadzie, ze potem trzeba coś dopłacać i takie tam?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Szafa jest bezpłatna, za wystawianie nic nie płacisz. Tak trzeba zapłacić 3 zł za weryfikację. Jeżeli chcesz kupić reklamę czyli ten dymek u góry co wyskakuje z wiadomościami innych użytkowniczek to ceny są takie: 2,44 sms na 1 dzień, 5 zł tydzień przelewem, 10 zł miesiąc przelewem. Żadnych innych opłat nie ma.
 
Do góry