Ubrania w rozmiarze xxl

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
W jakich sklapach można kupić odzież w rozmarze xxl? Niestety na rynku brak jest ładnej odieży w dużym rozmiarze. Co powiecie na tą sukienkę: http://donnevere.pl/sukienka-federica-id-7.html ? Chciałam sobie kupić.
 
E

ekspert_nokaut.pl

Guest
Sukienka bardzo ładna, a dekolt dodatkowo podkreśla biust. W sklepie My Lady jest odzież na każdą okazję w rozmiarach 42-60.
 

gazelka89

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja bym poszukała najpierw w necie, a ja nie to często u siebie w mieście widuję sklepy z szyldem "Duże rozmiary". Nigdy nie byłam w takowym sklepiku więc nie wiem co to za ciuchy czy to coś porządnego, czy nie ;)
 

FoxyLady

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Sieciówki mają swoje dział z dużymi rozmiarami - zajrzyj do H&M (linia BB), C&A czy KappAhl.
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Generalnie rzecz biorąc ubrań XXL powinnaś szukać w dobrych sklepach internetowych. Tam będziesz miała zdecydowanie największy wybór oraz niższe ceny. Od tego należy zacząć.
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Sieciówki tak,również mają szereg ubrań w rozmiarach XXL,ale polecam szukać raczej w sklepach internetowych,tam znajdziesz duży wybór i niższe ceny. teraz z okazji jesieni są fajne promocje.
 
Do góry