Uboczne?

Status
Zamknięty.

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Witam, szukałam i takiego tematu tu nie znalazłam, a mianowicie chodzi mi o to czy miałyście jakieś skutki uboczne po jakiej kolwiek antykoncepcji, jeśli tak to co to było, bo chce zaczac brac i ciekawi mnie to :) z góry dzieki :)
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Ja nie mialam skutkow ubocznych po stosowaniu antykoncepcji i nadal nie mam, ale mialam kolezanke ktora w ciagu tygodnia spuchla, zazwyczaj jest to tycie, chyba najczesciej spotykany skutek uboczny, choc ja od pierwszej klasy liceum, czyli juz 7 lat waze w okolicach 55 kilo i nawet antykoncepcja tego nie zmienila. Jakby co to stosuje plasterki Evra.
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ja po pigulkach mam gorsze wyniki próby wątrobowej :/ poza tym chyba poki co żadnych innych skutków ubocznych u siebie nie widzę
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
J tez nie mam żadnch skutków ubocznych, zero tycia, pękających naczynek, wątroba w bardzo dobrym stanie bo badałam niedawno. No ale, że my nie mamy to nie znaczy jak to bedzie u Ciebie, najlepiej zrobić badania przed braniem tabletek albo plasterków, zależy na co sie zdecydujesz.
Ja schudłam przy tabletkach, jakies 4 kilo biore od ubiegłego roku tabsy. Mam lepzse samopoczucie, nie mam bólów brzucha, a ja miałam potworne, nie mam wahań nastrojów, a jak nie bralam to miałam takie, że chłopak sie mnie bał :p
No ale niestety nie wszystkie dziewczyny tak mają, są i tutaj na forum dziewczyny cktórym antykoncepcja nie słuzy i nie mogą jej brać. Ale może akurat Ty nie będziesz mieć żadnych problemów ;)
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
nie chciałabym ciebie zrazić do tabletek, ale powiem jak to u mnie było ;)
pierwszy raz jak miałam przepisane tabletki to miałam okres, bardzo krwawy przez cały miesiąc brania tabletek...i na dodatek pojechałam wtedy na obóz do lasu, jak wróciłam to wyglądałam tragicznie...tyle krwi się pozbyłam i mama kazała mi odstawić tabletki, a wiadomo, że jak się odstawi to od razu się dostaje okres...ale wtedy byłam młoda i głupia :)
przed maturą było moje drugie podejście, bo mam strasznie bolący okres i musiałam tak obcykać, by nie mieć go na egzaminy...i tym razem, tak jak mnie mocno bolał brzuch podczas okresu, to jak brałam tabletki to cały czas kuliłam się z bólu przy pierwszym opakowaniu, potem było lepiej...

ale i tak się nie zrażm, jak mówią do 3 razy sztuka ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mialam po tabletkach, juz o tym pisalam np, to ze strasznie przytylam, piersi mi urosly, bylam senna, naczynka mi popekaly i nogi dretwialy oraz nie za dobrze sie czulam bylo okropnie, teraz jest duzo lepiej, bo od stycznia nie biore tabletek
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Dziewczyny pamietajcie o tym ze to wszystko zalezy bardziej od tego jak twoj organizm zareaguje na tabletki a nie od tego czy twojej kolezance cos bylo czy nie. Wydaje mi sie za nasze opinie moga byc pomocne ale i tak najlepiej jest isc do lekarza. Dobra metoda tez jest przetestowanie na sobie kilku rodzajow tabletek albo plastrow ale oczywiscie pod okiem lekarza bo nie mozemy same z siebie robic krolika doswiadczalnego. Gdzies na forum dziewczyna napisala ze wziela tabletki od kolezanki zeby zobaczyc jak to jest brac tabletki, uwazam ze to bylo bardzo glupie i prosze nie robcie tak bo same sobie mozecie zaszkodzic i to powaznie. Tabletki nie po to sa na recepte i nie po to wymyslono badania i zawod ginekologa zeby robic takie rzeczy na wlasna reke!!!!!!
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziewczyny widze ze piszecie tu o pekajacych naczynkach. Ja mam wlasnie ten problem, ale to wyglada juz naprawde strasznie. Mam je na nogach, szczegolnie na lydkach, ostatnio rowniez na udach :( Bralam specjalne tabletki, wydalam sporo kasy niestety nie widze zadnej poprawy. Pani doktor kazala mi odczekac okolo miesiaca a pozniej ewentualnie poddac sie zamykaniu laserowemu.
Chyba nie bedzie innego wyjscia, bo to jest coraz gorzej. Ale w zwiazku z tym mam takie pytanie, bo widze ze niektore z Was tez to maja, co robilyscie, jak sobie z tym radziecie i czy jesli zamkne je tym laserem, a tableki nadal bede brala (nie mam innego wyjscia) to czy te naczynka nie pojawia sie ponownie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry