Ubezpieczenie turystyczne

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wybieramy się z narzeczonym w lutym na zagraniczne wakacje na własną rękę, oczywiście chcemy wykupić dodatkowe ubezpieczenie, ale w jakimś dość podstawowym wariancie :) co byście polecili ?
 
E

Elen

Guest
Polecam przejsc sie np do PZU lub innej firmy swiadczacej ubezpieczenia. Tam siedza mile panie i panowie, ktorzy naprawde wszystko wylicza i objasnia fachowo. Tego sie i tak nie ominie. Im szybciej tym lepiej.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Jasne, wiem, że się nie ominie, ale pytam o Wasze doświadczenia :) bo może ktoś miał jakieś nieprzyjemności w niektórych firmach, problemy z wypłaceniem pieniążków, albo może wiecie gdzie jest naprawdę korzystna oferta?
 

Ekspert PZU

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
@chuckchuck, w oddziałach PZU są miłe panie i mili panowie, którzy wiedzą wszystko na temat ubezpieczenia turystycznego Wojażer :) Z naszym „Wojażerem” wakacje będą spokojne i bezpieczne, a w razie choroby czy wypadku zapewnimy Wam pomoc. Możesz też zadzwonić na infolinię. Tam również konsultanci przedstawią Ci ofertę ubezpieczenia :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Ale takie slogany mogę przeczytać na stronkach/w ulotkach, a ja pytam o rzeczywiste doświadczenia klientów :)
 

Wilijka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ja zawsze wykupuję, jak jadę gdzieś poza Unię - w Europie wystarczy taka karta z NFZ - bezpłatna. Ale w Stanach np. brałam ubezpieczenie - bez tego bym nie leciała.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
koniec końców zdecydowaliśmy się na sygmę, zobaczymy jak się sprawdzi choć mam nadzieję że nie będzie dane mi się przekonywać jak wygląda wypłacanie odszkodowań... :)
 
Do góry