Tylko wariat się nie boi....

BasketCase

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ze wsi.
mam:
arachnofobię - lęk przed pająkami
entomofobię - lęk przed owadami
arsonofobię - lęk przed ogniem
emetofobię - lęk przed wymiotowaniem
gefyrofobię - lęk przed przekraczaniem mostów.
no i boję się Buki.

ale żem strachliwa. :D
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
jako dziecko miałam lęk wysokości... ale się skutecznie wyleczyłam xD

Teraz boję się tej "magii pieniądza" i wyścigu szczurów... Bo wychodzi na to że w obecnej dobie kasa jest dla wszystkich najważniejsza... I ludzie nie mają oporów w walce o władzę -.-'
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
boje sie małych pływających rybek bleeeee :p tych dużych zresztą też ^^
i jeszcze psów też sie boje i koni... :niepewny:
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Boje się:
- dużych bezpańskich psów, także tych, które drepczą obok właściciela ale nie są na smyczy :| //okropne uczucie - przechodzić obok psa z myślą, że może się na mnie rzucić ....//
- owadów, które potrafią boleśnie użądlić //osy, pszczoły, szerszenie, meszki....// komary mi nie przeszkadzają ;P
- czasami boję się ciemności - dłuższy pobyt w piwnicy, ciemność na klatce schodowej :D - ale to tylko wtedy, kiedy naooglądam się horrorów, bądź też sam sobie wyobrażam, że coś mnie może zaatakować...
I to by było na tyle....
 

Gerbera

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Canada
A Ja boje sie:
dentystow- w dziecinstwie rodzice mnie wozili od 1 do 2 a tak naprawde mialam ladne zabki-i nie wiem po co to wszystko bylo :D
pajakow- sa bleeeech :(
i do tego wszedzie sie ich mozna spodziewac. jak widze ktoregos to dretwieje i nie moge
sie ruszyc :'(
psow- oczywiscie jak sa puszczone bez smyczy a wlasciciel jeszcze bezmysle mowi ze on nie gryzie- no bo nie gryzie-POLYKA W CALOSCI!!!
malych pomieszczen-ale to juz musza byc bardzo male i ciemne ze sie nawet nie wie ze ma sie otwarte oczy-w dziecinstwie starszy kuzyn zamykal mnie w komorce z pajakami dla zabawy,ale to nie bylo ani smieszne ani zabawne :'(

Boje sie tez podobnie jak SWIETY ze strace Swoja 2 polowe. juz raz Ja stracilam i nie chce tego przezyc jeszcze raz:( na szczescie znow jestesmy razem:))
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Ja boję się:
- psów (obojętnie czy na smyczy, czy bez, mały czy duży)
- dużych zwierząt (konie, krowy itp.)
- i przebywania wśród dużej liczby osób (może to jest dziwne, ale boję się tłumu na szkolnym korytarzu, w sklepie, w mieście itp., ale jakoś muszę sobie radzić. Powoli się przełamuję ;))
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Najbardziej boje się samotności.... :( do tego sesji, jaszczurek, węży, kleszczy... i burzy kiedy jestem na dworze.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Boję się groźnych psów typu amstaf =/
Boję się samotności..^
 
Do góry