Tylko tak pytam...

Status
Zamknięty.

proksi85

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ojjj ... poprosilabym was o zdanie:
Okres spoznia mi sie juz prawie 6 dzien - myslalam ze wpadka (chodz oboje z chlopakiem uwazalismy) i oczywiscie STRES. Kupilam test , zrobilam ale negatywny.. objawe przedmieszaczkowe mam takie 'średnie' ze tak powiem.. niby wysypuje niby ten sluz taki jaki zawsze jest przed a tu dalej nic! Czytalam na forum ze na przyspiesznie okresu ginek zwykle przepisuje Luteine? Czy jak bym kupila na wlasna reke dobrze bym zrobila? Ojj nie wiem juz co myslec :/
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Myślę, ze raczej bez konsultacji nie powinnaś tego zażywać, ostrożności nigdy za wiele, a nie wiadomo jak Twój organizm zareaguje na takie tabletki.
Radziłabym poczekać jeszcze troche, a jeśli nadal nic się nie zmieni to powtórzyć test albo do lekarza pójść.
 

proksi85

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Drugi test? W sumie pierwszy zrobilam dla pewnosci i uspokojenia nerwow.... jak pisalam w czesniej - uwazalismy (gumeczki cale byly, prawde mowiac o te pieszczoty bardziej sie martwilam... chociaz wiem ze w odpowiednim momencie 'ucieklam' :sexy: )

Szukalam czegos o luteinie i znalazlam jeszcze taka na oczy i taka w wigorze czy Centrum, ale to chyba nie ta sama ;p;p
A narazie bede czekac...
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja zawsze na wywołanie dostaję Luteinę. Ogólnie jeśli chodzi o ciaze to ona nie zaszkodzi, gdyby się potem okazalo, że jesteś, jednak nie radzę brać coś, na własną rękę, poza tym ona nie jest tylko na receptę? Ona jest podawana na różne dolegliwości i nie sądzę, że można ją ot tak sobie wziąć kupić...
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Nie jesteś w ciąży to czekaj, sam przyjdzie.
Przestańcie truć organizmy jakimiś świństwami, bo jeszcze bardziej Wam się wszystko poprzestawia.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Nie jesteś w ciąży to czekaj, sam przyjdzie.
Przestańcie truć organizmy jakimiś świństwami, bo jeszcze bardziej Wam się wszystko poprzestawia.
ja stosowalam luteinę kilka razy i teraz już nie mam problemu z cyklem np. :) Poza tym to lekarz podejmuje decyzję. A jelsi ma obawy, ze to ciąża to powinna to skonsultować. :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Karolina to ile czasu Ci sie spoznial okres ze bralas luteine? bo ja tez zawsze nieregularnie mam :]
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Karolina to ile czasu Ci sie spoznial okres ze bralas luteine? bo ja tez zawsze nieregularnie mam :]
Wiesz co to zależy, raz mi się spóźniał tydzień chyba i już poszłam do gina i dostałam tabletki, a raz po 3 miesiącach, bo się bałam. :) Lekarz zawsze mi od razu zapisywał Luteinę. :p Ale jak coś Cię martwi to lepiej idź do lekarza. :) On najlepiej się Tobą zajmie. ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja to raz pol roku okresu nie mialam, potem sam przyszedl, a tak to tydzien zawsze standardowo juz dodaje, czasem 2 miesiace nie mam, ale odkad odstawilam tabletki anty jest lepiej niz zanim zaczelam je brac, juz sie tym nie przejmuje :)
 

proksi85

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ojj nie bede juz niczego brac :p czekalam czekalam i po 29 dniach (zwykle mam co 24) Okres sam przyszedl do mnie ;)
Tylko czemu juz od tylu lat mam taaaakie nieregularne miesiaczki :mruga: wiem wiem mam isc do gienka... :sexy: :sexy:

Swoja droga czytajac te posty nie dowiedzialam sie wkoncu czy ta luteina na oczy i na okres to ta sama... cos mi tu w tym nie pasi :mruga:

Dzieki za odpowiedzi i odwodzenie mnie od trucia sie :* :papa:
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Tego czy to ta sama to ja nie wiem. Może ktoś inny się orintuje. :) Poszperaj w necie. :) Tam napewno coś znajdziesz. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry