Tylko koleżanka

Sholek

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Cześć ! Mam następujący problem: mam jedną taką koleżankę, którą bardzo lubie, codziennie się prawie widzimy, mam z nią bardzo dobry kontakt, chciałbym aby to ,,wszystko'' ruszyło do przodu, tzn strasznie mi na niej zależy, doradźcie coś proszę jak mam postąpić, aby nie spalić się w jej oczach i nie wyjść na idiotę. Sam rozmyślam nad tą sytuacją, ale nie mogę dojść do jakiegoś konkretnego konsensusu, dla tego proszę Was o jakieś rady.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Zadbaj o kontakt, najlepiej - póki co - neutralny. Wyślij przyjacielskiego sms-a, zagadaj przy jakiejś okazji. Przekonasz się, jak na Ciebie reaguje i jakie są Twoje szanse.

Może to niefajnie zabrzmi, ale współczuję jej takiego zawodnika, który musi pytać o radę na forum... :)
 
A

Aulelia

Guest
Trochę więcej zaradności by Ci się przydało. :) To dobrze, że się starasz, ale zwykłe chęci czasem nie wystarczą. Skąd mamy wiedzieć czy ona traktuje Cię tylko jak kolegę? Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz. Nie ma gotowych metod, to Ty musisz czuć to... np. jeśli będziecie na spacerze, a jej się zrobi zimno, to użycz jej swojej kurtki {nawet jeśli zostałbyś w samej bluzie}. Takimi małymi gestami pokażesz jej, że traktujesz ją wyjątkowo... Niekiedy się warto poświęcić, zyskasz jej sympatię i szacunek. Prawdziwy dżentelmen właśnie tą metodą idzie...
 

Sholek

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Zadbaj o kontakt, najlepiej - póki co - neutralny. Wyślij przyjacielskiego sms-a, zagadaj przy jakiejś okazji. Przekonasz się, jak na Ciebie reaguje i jakie są Twoje szanse.

Może to niefajnie zabrzmi, ale współczuję jej takiego zawodnika, który musi pytać o radę na forum... :)


myślę, że reaguje całkiem inaczej niż inne moje znajome ;p dobra tym ostatnim zdaniem mnie zmobilizowałaś strasznie :p
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
no np. jakieś zaczepki, jakieś dziubanie po żebrach, głaskanie po włosach, może to trochę głupio brzmi ;p
Te dziubanie to juz sobie daruj, nie ten etap. Zachowuj sie naturalnie i tak tez rozmawiaj, dziewczynom wbrew pozorom imponują normalni faceci pozbawieni chamstwa i egoizmu. Powodzenia. :)
 

malenka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Olecko
Najważniejsze nie udawaj kogoś kim tak naprawdę nie jesteś, postaraj się aby zauważyła wszystkie dobre strony twojego życia.
Porozmawiaj z nią o swoich uczuciach, najlepiej na osobności.
Udowodnij jej że naprawdę Ci na niej zależy!
Powodzenia, trzymam kciuki !:)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
To Ty pisz bardziej zrozumiale wtedy unikniemy nieporozumień. Dziubanie hmm dziecioły jakies.. :)
 
Do góry