Twoje ulubione zwierze.

hooya

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ulubione to pies, kot. Tak jak większość z was
 

Nienna

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Kot, pies, szczur i fretka (to ostatnie sie nie zaznaczyło w ankiecie :/ )
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Psy.

Choć miałam kiedyś kotkę, która chodziła własnymi drogami i niestety skończyła pod kołami samochodu .
 

wynqsuperior

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pepperland
Zwyczajny polski wilk szary, czyli kategoria "inne". Nie byłam pewna, bo ankieta dotyczy raczej zwierząt domowych. Mogłabym teoretycznie zaznaczyć psa, ale jednak moje uwielbienie do psów wzięło się od uwielbienia wilka, którego szczęśliwie miałam okazję pogłaskać gdy byłam małym dzieckiem i którego do dziś doskonale pamiętam, miałam też kontakt z innymi polskimi zwierzętami, ale jednak ten wielki, szary i dziki wilk zrobił na mnie jako dzieciaku największe wrażenie i zostało tak mi do dzisiaj. Być może dlatego też moją ulubioną rasą jest owczarek niemiecki, a inne rasy dobieram najczęściej właśnie z powodu tej "wilkowatości", choć oczywiście nie wszystkie, niektóre w niczym nie przypominają wilka.

Uwielbiam też ptaki polskie, w tym wszelakie ptaki drapieżne, bieliki, jastrzębie i sowy, także pospolite kaczki i krukowate. No i bardzo lubię papugi, niestety aktualnie nie mam żadnej, choć się zdarzyła. Chciałabym mieć jakąś arę. Ze zwierząt "domowych" lubię też koty, w szczególności rasę maine coon i koty norweskie leśne, lubię też króliki, a reszty bym nie chowała.

x
 

dysiunia178

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Kot,kot i jeszcze raz kot! No i psa zaznaczyłam jeszcze, bo je też lubię. Tylko,że kota bardziej :]
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
miałam kiedyś papugę
była cudowna,zawsze gwizdała jak mnie widziała hehe:)
a kiedyś mi na głowie usiadła :D
 
Do góry