Twoja najgorsza impreza w życiu

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Tak jak w temacie. Najgorsza impreza. Najgorszy klub, Najgorsza domówka. Najgorsza wpadka imprezowa. Wylewamy swoje żale :D
 

mizanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najgorsza impreza to była na sylwestra rok temu, gdzie przyszedłem do kolegi i okazało się, że on nikogo więcej nie zaprosił bo skończyła mu się kasa na koncie i nikomu nic nie napisał :/
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Najgorsza impreza to była na sylwestra rok temu, gdzie przyszedłem do kolegi i okazało się, że on nikogo więcej nie zaprosił bo skończyła mu się kasa na koncie i nikomu nic nie napisał :/
hahahhahaha, dobre :D i co robiliście sami we dwoje ? :D
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Ja chyba nie mam aż takich złych doświadczeń.
Jedynie za klubami nie wszystkimi we wrocku przepadam. Ostatnio mieliśmy taką nieprzyjemną akcję, że ochroniarz w klubie nie chciał wpuścić naszego kumpla a właściwie nie wiadomo było dlaczego. Później w końcu weszliśmy, bo już się ochroniarzowi nagle odwidziało i nas wpuścił więc nie wiem o co chodziło. Ale sama impreza w klubie też zwieszona. To był piątek, więc wydawało mi się, że powinno być dobrze, a ludzi było mało, dużo młodych ludzi - za młodych jak na moje oko. Średnio mega.
Wolę chyba już domówki.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
taaa, uwielbiam takie akcje :icon_twisted: A w jakim to klubie Was tak potraktowali? bo ja też z dolnegośląska.
 
Do góry