Twój ulubiony użytkownik

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Parzę herbatę, robię Kisiel, gram w tenisa, ponad przeciętna obsługa pilota telewizyjnego...
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Czyli jest o co walczyć ;p

Żeby nie było OT'a:
Głos oddaję [nie wiem, który już raz to robię ;p] na Lerkę, Marie i Upiorzaka.
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Lady_Nikt , czyli Lejdi-chan. Bo bardzo lubię z nią gadać i w ogóle jest fajna i w ogóle. :D
oraz
Murderdoll , czyli Murder-chan. Mimo iż nasza pierwsza 'wymiana postów' nie była ciekawa, i się nie lubiłyśmy teraz cóż. Bardzo świetna jest xDD tak samo jak Lejdi. ^^

i je lubię stąd najbardziej. :p :D
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Właśnie Naw, a pan który Cię wkurza, i się nie rejestruje na twoich stronkach? Hę? :D
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
No to ja oczywiście chciałabym podziękować wszystkim moim fanom,swojej rodzinie oraz osobom , bez których nie byłoby mnie tutaj ^^ ;p hehe nie no oczywiście żartuje, ale odaje głos na :
- Tigurnie- mm moja kochana :*:* ( to moja najlepsza przyjaciółka :) )
-Fanz - za świetny gust muzyczny i za to, że zawsze mozna z nim ciekawie porozmawiać
-Outremer - za gorące dysusje w dziale społeczeństwo i polityka :)
-Kataryna, Aniulka019 i inne dziewczyny z działu dieta cud, jessteście naprawde mądrymi i inteligentnymi osobami z którymi uwielbiam rozmawiać. Mżna sie od was wiele nauczyc :*
- Flicqu- za to że się ciągle ze sobą zgadzamy ;]
- Antywiruska - za to,że jest tak ciepła , miła i serdeczna mimo wszystkich kłopotów :* :)

Wybaczcie, że wymieniłam tak dużo osób , ale naprawde musiałam , wybaczcie też jeżeli kogoś pominęłam , pozdrawiamm serdecznie ;] :*
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Doroti, dziękuję ;)
Za moją obecność, na Twojej liście otrzymujesz kostium królika - taki, jak w moim avatarze, oraz wejściówkę na koncert zespołu Earshot ;p
 
Do góry