Twoj Penis...

admaxspoxq

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
ale temat:D ja nigdy nie mialem orgazmu :D i nie próbowałem tego robić i nie chce.
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
Temat jak kazdy inny. Ja nie mam czym sie chwalic, bo natura dala tyle ile dala, pechowa trzynastka :p Kiedys kompleksy mialem i to potezne, ale teraz wiem, ze te "braki" mozna uzupelnic technika, a przede wszystkim językiem :sexy: Pozdrawiam
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
Tak wierzę w to, a nawet gdyby moja wiara była daremna - zawsze trzeba miec swiadomosc ze nieudany seks to jeszcze nie koniec swiata :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
No i gitez, lepsza taka postawa niz walenie glowa w mur i dolowanie sie z powodu malego czlona :]
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
Tez mi się tak wydaje. Podstawą we wszystkim jest zaakceptowanie siebie. Bez tego nigdy nic nie moze wyjsc :)
 
H

hempi56

Guest
Zawsze jeżeli technika i inne gabaryty nie są dobre można spróbować z nakładką lub z innymi gadżetami, które pomagają w tych chwilach i zwiększają przyjemności obojga partnerów
smile.gif


Pozdrawiam
 

Bartek97

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam pytanie mam 13 lat i kiedy sobie naciągam to mnie boli jak dotknę grzybka.Co mam zrobić?Naciągać sobie go w ciepłej wodzie.I jeszcze jedno jak miałem 9/10 lat to okazało się że mam zrośniętą skórkę do grzybka i teraz się to w miarę umiarkowało czyli trochę się odkleiło i zostało tylko trochę koło grzybka czy to w czymś przeszkadza?
 

Śmiech

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
nie chodzi o stulejke czajniki jedne!!!! on nie jest obrzezany po prostu. popatrz na zdjecia na wikipedii tam jest porównanie:p mozna to robic w kazdym wieku. u zydów np sie to przy chcie robi. tez mam zamiar jak skoncze 18:p
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Stulejka to całkowite zasłonięcie żołędzia przez napletek i to nie tylko w czasie erekcji.

W stanie spoczynku przy stulejce też nie można ściągnąć napletka. Jeśli się da to napletek z czasem sie rozciągnie. Tylko trzeba ćwiczyć
 

viper134

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
32
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
poprostu skórka nie jest jeszcze rozciągnieta odpowiednio :)

z czasem jak sie rozejdzie automatycznie bedzie schodzic :D

Próbowałeś samemu naciągać?
Jak robi ci się do połowy, albo taki biały pierścień to koniecznie do urloga bo później może być już tylko gorzej (albo stulejka, albo wędzidełko - tutaj mała przyjemna operacja ale im szybciej zrobiona tym lepiej ;))*



_____________
* miałem podobnie, ale na szczęście ani jedno ani drugie - ćwiczenia wystarczyły
Poczyta sobie forum chyba e-stulejka się nazywa czy jakoś tak ;)

nie chodzi o stulejke czajniki jedne!!!! on nie jest obrzezany po prostu. popatrz na zdjecia na wikipedii tam jest porównanie:p mozna to robic w kazdym wieku. u zydów np sie to przy chcie robi. tez mam zamiar jak skoncze 18:p

A wiesz, że osoby obrzezane mają 20% większe szanse na HIV przy "częstych kontaktach" - na Wiki tego nie piszą, ale już w TIME'sie tak - w ciekawostkach - pozatym na WP też był o tym artykuł ;)

Ale kończe temat bo mnie Julita zabije :D
 
Do góry