Twarz

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
Witam. Czy znacie jakies dobre metody na tradzik? bo ja juz walcze od roku i jest to prawie bezskuteczne pomimo porad udzielnych przez lekarza :/ z góry dziekuje za pomoc :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj lekarstwa nic Ci nie pomogly? tradziku nigdy nie mialam, tylko pojedyncze syfki, slyszalam, ze dobra jest masc benzacne, zawsze mozesz sprobowac!
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
nop benzacne jest dobra
poza tym oranicz czekolade i tluste jedzenie a przede wszystkim zadnych fast food
no i jeszcez wbrew powszechnym sadom nie nalezy zbyt czesto myc twarzy srodkami antybakteryjnymi - naprawde 1-2 razy dziennie wystarczy bo jesli czesciej to skora zaczyna wytwarzac wiecej sebum(czyli tlustej powloki) no a to nie jest pozytywne
dziwie sie ze lekarz ci nie pomogl ale moze sprobuj np przez zmiane diety - wiecej warzyw i owocow a mniej slodyczy i tluszczy zwierzecych
zycze powodzenia i pozdrawiam
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Ostre rzeczy też wpływają źle na cerę (A ja tak lubię ostre zupki ;) )
Ja mam bardziej problem z wągrami na nosie! ;) Jest jakiś posób na pozbycie sie ich??
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
WiTTch ja wlasnie tez mam taki probem, pozbyc sie ich nie da, plasterki tez mi nie pomogly, za 2 dni bylo to samo itd
 

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
dzieki za wszystkie rady :) napewno wyprobuje i mysle ze ten lekarz co u niego bylem to poprostu jakis konowal, pojde do innego jeszcze :)
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
idz do dobrego dermatologa moze nawet prywatnie (choc oczywiscie niekoniecznie)
moze popytaj kolegow moze ci kogos poleca
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
Ja tam tez meczyłam sie z pryszcami ale nie mialam ich tak duzo :D teraz w ogole nie mam a stosowałam zel do mycia twarzy i taki krem na tradzik i jak widac pomogło...jakos sobie sama poradziłam bez wizyty u dermatloga
 
K

kfiatushekk

Guest
Hmm..podobno szczochy są dobre na trądzik.. ale chociasz nie prubowalam, nie polecam
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
ja polecam serię kosmetyków Under Twenty, ale jak masz naprawdę dużo trądziku to pomaga też Clerasil Total Control. staraj się ograniczać tłuste potrawy i czekoladę, zjadaj dużo ryb, makaronów itp., owoców, warzyw, ciemne pieczywo. bądź wytrwała i cierpliwa i niech dbanie o skórę będzie dla ciebie przyjemnością a nie przykrą koniecznością.

powodzenia :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Nie używaj kosmetyków które ci znajomi polecą, tylko idź do innego lekarza i zrób to, co on ci poradzi : ) Ja tak miałem przynajmniej :] Dostałem Izotreksynę, ale wiadomo, że na każdego co innego działa.

Co do tłuszczy, to się zgodzę :p
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Ja zauważyłam, że jak no użwalabym dwie buteleczki tego samego toniku to ta druga by już nic nie działala i za każdym razem staram sie kuppować inny lub po jakimś czasie znów wracać do jakiegoś ;)
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
benzacne jest dobre i dalacin ale dalacin jest na recepte i troche drogi... uzywam go i jest najodpowiedniejszy... musze kupic bo mi sie wlasnie skonczyl
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
teraz mam z AA i jest dobry ;) benzacne używałam ale przez lato albo jak chodziłam na solarium nie mogłam bo mi się skórka łuszczyła :)

A solarium też jest dobre, na mnie działa przynajmniejn słońce i solarium! Musze się zaś wybrać bo daaaawno już nie byłam!
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zależy, jaki typ trądziku Ciebie dotyczy ;) Ja kiedyś miałąm trochę na czole. Benzochne (czy jak to się pisze) był dobry tylko na poczatku, przez pierwsze parę dni, później jednak wydawało mi się, mże przestał działąć i kupiłam krem pielęgnacyjny Clearasil i po tygodniu nie miałam ani jednego pryszcza. Nie wiem, czy to całkowicie dzięki temu kremowi, bo jak go odstawiłam, to do tej pory mam zdrową cerę, ale na pewno coś pomógł :)
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Być może problem tkwi w Twojej gospodarce hormonalnej,dlatego różne preparaty nie pomagają. Moja rada - idź do specjalisty,on już będzie wiedział co robić. Możesz też pójść do kosmetyczki, zrobi specjalne zabiegi które usuwają blizny po trądziku. Pozdro
 
Do góry