Twarz

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wiem jedno jak sie odchudzasz to twarz chudnie najszybciej.A Ty nie widzisz dużej różnicy bo w lustereczku widzisz sie codzień.Ale lepsze okrągłości niż jakieś kosci...ojoj nawet nie czuje jak rymuje :lol:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja troche przytyłam to buzia tez mi przytyła :D
Wiec jak schudniesz to twarz też Ci schudnie
Albo moze masz taki kształt buzi :D ?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja widzialam galerie i nic w Twojej buzi zlego nie zauwazylam :)
Ale najladniej wyszlas na takim jednym zdjeciu jak masz pokrecone wlosy i sa rozpuszczone :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jest źle. Zobacz sobie w galerii jaką mam grubą twarz ;( Muszę ją odchudzić. Dlatego dziewczyny czas wzięcie się za siebie i zacząć odchudzanie! [BO i tak mi się w czasie zimy ostro przytyło :(]
ty wogole nie masz :p mnie nie widzialas... :/
Ja nie zamierzam sie odchudzac tylko dla twarzy bo i tak jestem chuda.
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ej jak tyjesz, tyje również twarz i na odwrót ;] haha nie ma recepty na wyszczuplenie twarzy :lol:
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
nie warto sie odchudzac tylko po to zeby wyszczuplic twarz. moja kolezanka kiedys bardzo schudła, miała anoreksje.. twarz jej sie zapadła, miała worki pod oczami wogole wygladala strasznie :/ na szczescie z pomoca rodziny i psychologa wrociła do zdrowia. jest grubiutka ale wyglada kwitnąco i zdecydowanie lepiej :) mysle ze woli wygladac tak jak teraz niz jak wtedy...
a ja jestem szczupła ale mam okrągla buzie :) optycznie mozesz wyszczuplic buzke nakladajac róż lub ciemniejszy puder na kości policzkowe. ja tak robie i ladnie to wyglada :)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
zgadzam się z nashią. nie warto odchudzac się tylko dla twarzy, a kosmetyki potrafią zdziałać cuda:)
 

dorotas

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Świdnik
Hmm wydaje mi się, że z tym całym odchudzaniem nie można przesadzać. Może masz po prostu okrągłą twarz? A jesli nie to takie zapadnięte policzki wcale nie wyglądają zbyt ładnie :) Hmm jak u konia :D
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
zrobisz co uważasz, ale istnieje prawdopodobienstwo ze bedziesz wygladac jak smierć :/ mimo to zycze powodzenia i dobrych efektów :]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Może zmienić fryzure?
Fryzura tez nadaje krztałt twarzy. Ja jak mam krudsze włosy mam ja bardziej okrągłą. czym dłuższe tym jest wydłużona. :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
noo podobno jak sa wlosy pocieniowane i opadajace na twarz to wychudza...na twarzy oczywiscie :D
 

madziulka456

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Jeżeli naprawde przeszkadza ci "okrągła" buzia. To polecam ci dietę.Jeżeli będziesz sie odchudzać to na twarzy zanikna ci takie pucki, ale wtedy w tym miejscu pojawią sie wgłębienia. Więc radziłam bym ci pozostać przy "puckach". Mozesz to lekko zatuszować pudrem ale w kamieniu, najlepiej kolor herbaciany.
Pozdrowionka
madziulka456
 
Do góry