Tvn24 I Tvn Pokażą "idea Ekstraklasa"

F

faithless

Guest
wAzU, Moze masz racjie :) Pewnie poprzedzili to analizą rynku :) wiec nie mogła to byc nie przemyslana decyzjia
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
I sie przejada tak jak na kupnie praw do transmisji meczy polskich druzyn w europ. pucharach. Mam nadzieje ze wkrodce zbankrutuje ta stacja
 
F

faithless

Guest
wAzU, Predzei Polsat zbankrutuje niz TVN Cztujesz moze "forbes-a"? Ja nie ale kolezanka czyta i mówiła mi o ciekawym artykule na temat tvn i polsatu :p tylkio ze to było juz jakis czas temu. Nie wiem czy znajdziesz ten numer :p
 
F

faithless

Guest
Żuraw //[9] PL, W ZSRR Karało sie smiercią :) Ciekaw jestem co mnie czeka ;P
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
faithless, sama łatka zdrajcy wystarczy.....ale powiedz czemu to zrobileś przynajmniej.....
 
F

faithless

Guest
Żuraw //[9] PL, Oki to moge zrobic :)
Przyłaczylem sie do was z nudów. Dlawas to byla dobra zabawa, Myslałem ze dla mnie bedzie to tez zabawa. Nie byla, Jakos na samą mysli o tym ze wspieram Leppera :cenzura:ic*** mnie strzela. Nie rozumie tego czlowieka i nie bede go promował.
Moim zdaniem miejsce Leppera to wiezienie :)
Podziwiam was. Ja nie potrafił bym (nawet w zabawie jak wy) wspierac tego człowiek :)
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
uraziłeś teraz moje uczucia polityczne i patriotyczne ja uwielbiam Wielkiego Andrzeja..!!
 
F

faithless

Guest
Żuraw //[9] PL, Moze i uwilebiasz :)
Masz do tego prawo :)
Jednak mam wrazenie ze Tak naprawde to go nienawidzisz :p I podkreslam raz jeszcze to MOJE zdanie :)
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
jak to co chLopczyku :p

a kto pochwalil aVatorka wAzu na ktorym jak dobrze widze wiDnieje herB Wisly i sLaska Wroclaw :p tym samym ujawniles swoje przekonania sPortOwe :D cHyba musze byC tWoim dObrym duszkiem, kTory ladnie wytlumaczy Ci ze Wisla jest beeee (tudziez inne kluby zakumplowane z ta wiSlacka drUzyna :p )

a przy okazji i jak ten magazyn ?? pokazuja cos ciekawgo? bo ja tu w Wiedniu dalej sieDze i jeDyne go ogladam to skRoty i bramki na interii :))
 
Do góry