TVN - koniec grzecznej telewizji >Początek chamstwa !!!

F

faithless

Guest
Na przełomie kwietnia i maja na antenie „TVN” Miał zostać wyemitowany film Opowiadający o życiu Karola Wojtyły pod tytułem „Karol, Człowiek który został Papieżem” M I A Ł ale się nie pojawi ! Premierę telewizyjną przełożono na Październik . Najpierw film będzie można zobaczyć w kinach. Dlaczego wprowadzono nas w błąd ? Podczas tygodnia gdy w Polsce obowiązywała żałoba narodowa pa stracie Ojca. Świentego „TVN” stracił ok. 15 milionów złotych na nie wyemitowanych reklamach. Więc wiemy już dlaczego ! Teraz Prezes Piotr Walter zamierza zadosci uczynić akcjonariuszom straty ! Wielkie BRAWA !!!

Nie jestem w stanie na sto procent stwierdzić ze to wina moimi ukochanej stacji „TVN” Sposób w jaki „TVN” poinformował ( a raczej nie po informował ) o zmianie planów, jest chamski !!! Pani Pochanke na koniec „faktów TVN” powiedziała ze premiera telewizyjna zapowiadana jest Październik . I nic Więcej !!! Nie raczyła po informować widzów dlaczego tak się stało ! A nie zrobiła tego bo „fakty” są okrutne TVN CHCE ZAROBICI !!! Totalna komercja !!!


Pozdrawiam Panią Pochanke którą bardzo cenie :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
ja juz coraz mnie ogladam telewizji bo zaczynaja mnie po prostu wkurzac. Ciagle jakas afera, przekrety i nie wiadomo co jeszcze. Mogliby w koncu sie uspokoic bo jak mysle kazdy ma tego dosyc. Moze wreszcie to sie skonczy po wyborach i oby tak bylo bo niewiem jak to dalej bedzie. :zdegustowany:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
JA TAM lubie wszystkie stacje równo

ale jesli chodzi o TVN to filmy ciagle sa te same filmy nie ma ŻADNYCH NOWOŚCI

oprócz nowych odcinkow seriali rozniastych

i rozrywkowych

NIE MA ŻADNYCH NOWOŚCI BUUUUUUUUUUUUU :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:
 
F

faithless

Guest
stokrotka81, Masz racje :( Akademia policyjan juz chyba z 20 była emitowana :( i to raczej jeszcze nie koniec :(
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
NIestety tak juzx jest jak sie nie chce wydawac na nowe filmy!! :zdegustowany:
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
ja to wcale tv nie oglądam ostatni raz kiedy siedziałem przed nim dłużej niż 10 min był jakieś 2 tyg temu więc nie orientuję sie co tam w tvnie słychać :p
 
F

faithless

Guest
cakper, Ja tez to teraz dostrzegłem . Super!!! Moze dasz temat o niervanie ? Pogadamy jak zginoł Curt :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja też szczerze prawie wogóle nie ogladam.... Wole KINA :] .... Jedyne co mnie jeszcze smieszy i inryguje to jest kanał CLUB i "Potyczki Jerrego.." - jestem ciekawa czy CI ludzie za pieniadze tak sie osmieszają.......

Pozdrawiam
 
F

faithless

Guest
milusia32, Ludzie są głupi i potrafią wiele zrobic za pieniądze .
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
a ja ostatnio to najwiecej ogladam filmow na dvd NA MOIM 19" monitorku heeheehehehehehe


i ogladam to co chce kiedy chce i ile razy chce


:p :p :p :p :p :p :p :p :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
faithless, masz racje.... Tak było, jest i będzie... Podobno pieniądze szczęścia nie dają...........

Pozdrawiam
 
F

faithless

Guest
To co dzieje się w programie Springera jest skandaliczne!!!
Jest sobie parka młodych gruchających kochanków. Pewnego razu spotykają się w studiu telewizyjnym i ona mówi swojemu narzeczonemu ze się SZMACIŁA jak byli razem ! Potem wychodzi z za kulis jego Przyjaciel który „opiekował” się jego dziewczyną w czasie gdy on był w pracy ! Najgorsze jest to ze ona zgłosiła się do programu by publicznie go upokorzyć ! Potraktować gorzej niż :cenzura: !!! I ona simie jeszcze twierdzić ze chce być z nim !!! Że go kocha !!! Szkoda słów !
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ooooooooooooooooooooooooooooooooo maaaaaaaaaaaaaaaaatkoooooooooooooo


no to rzeczywiście SZMATKA DO PODŁOGI

ale ja uwazam ze to wszystko sa bajki kreowane na potrzeby TELEWIZJI??????!!!!!!!!!


:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
 
Do góry