Turystyka Rowerowa

David

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Piła
Ja jestem miłośnikiem turystyki rowerowej, przy rowerze można mile spędzić czas nie trzeba się nudzić w domu i siedzieć przy komputerze lub oglądać TV. Gdy jeździsz na rowerze masz satysfakcje że robisz coś dla siebie. Ja narazie jestem początkowym turystą rowerowym, nie zwiedziałem jeszcze całej Polski na rowerze, ale w przyszłości napewno. Swoją okolice w obrębie 50 km znam na pamięć. Gdy jade rowerem i widze asfaltową i leśną ścieżke wybieram oczywiście leśną nie lubie jeździć po zatłoczonych drogach, wole skręcić w las i posłuchać sobie leśnego życia zwierząt i powdychać pięknego zapachu lasów. Bardzo polecam wszystkim turystyke rowerową !!
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
ja uwielbiam jeżdzić na rowerz, biore ze soba kilku znajmomych, jedziemy sobie gdzies przed siebie, nie zastanawlamiy sie gdzie, takie wyprawy w nieznane sa najbardziej fascynujace, wtedy moge sie naprawde zrelakosowac i jest super :)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Jazda na rowerze sprawia wiele radości.Lubię czuć ten wiatr we włosach.
 

David

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Piła
też uwielbiam jeżdzić na rowerku :) szczególnie wiosną lub latem :)

Zapewniam że jesienią i zimą też można miło spędziec dzień na rowerze. Na jesień proponuje leśne mokre ścieżki, przepiękny zapach spadajacych liści, a zimą również polecam leśne wąskie, śliskie ścieżki a w środku lasu przepiękne zamarznięte jezioro po którym chodza sobie kaczki, coś pięknego. Aparat w ręke i na rower :)
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
Osobiscie jestem zadowolony z tego sezonu zrobilem w nim ok 1 tysiaca kilometrow :) nie jest zle. No ale nie znam tak jak David swojej okolicy a kto wie mzoe pozanam ja blizej w tegoroczny sezon:)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja kocham jeździć latem rowerkiem :D
naokoło miasteczka w którym mieszkam sa lasy (puszcza knyszyńska chyba :p ) wiec gdzie jezdzic to akurat mam :D
zwykle jeździałem z kolegami i kolezanką :) ale samemu tez czasami...
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... też lubię jeździć na rowerze :] najczęściej latem lub nawet wcześniej gdy tylko jest w miarę ciepło. Kiedyś dzięki temu spaliłem sporo kg :p Ogólnie polecam :]
 

ras.ta

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
obecnie Haga :)
jesli lubisz jezdzic na rowerze to zapraszam do Holandii :) tutaj wyjezdzisz sie za caly swoj zywot :)
poza tym szukam kogos, kto moglby mi dokrecic dreadloock'i w Holandii..gdyby co to dawac znac..gg: 6121039, mail: ras.ta@op.pl
z gory dzieki wielkie <peace>
 

przemek168

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Silesia
JA mieszkam w samym centrum aglomeracji ślaskiej więc lasów i takich szlaków nie mam.....ale uwielbiam jeżdzic na rowerze....całe wakacje jeżdze na rowerze...gdzie sie wybieram to tylko rower......najwięcej w 1 dzien zrobiłem 65 km...napewno ten wynik nie robi wrazenia, ale po tej wyprawie miałem roche dosć:D
 

Hikaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiem jezdzic na rowerze zwlaszcza po gorach :)
W gorcach jest strasznie duzo fajnych tras ( ale niektore sa atrsznie meczace i trudne ). W mnie w okolicach miasta tez nie brakuje tras.
Uwielbiam wraz z moja najlepsza kumpela zdobywac nowe szczyty na rowerach Xd A na na wakacje mamy plany wyruszyc w polske na rowerach :)
 

6000

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skads
ROWER ... tuz to muzyka dla moich uszu .. wiosna lato jesien zima jedze na rowerze :D :D
 

bartokana

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WA-WA
Turystyka----------->najlepszy sposób za spędzenie czasu (gitarra too :D :D )
Najbardziej lubie hardkorowe trasy po lesie;)))))))))))))))))))) Po burzy. Drzewa po przewracane po prostu miodzio;))))))
A jak już sie zdarzy trąba powietrzna to w las i to bez gadania, może to szczęście, że mieszkam w polsce, nie dlatego, że nie często takie zjawiska można spotkac, ale gdy takowa trąba przejdzie, to człowiek ma co najmniej 2 tyg. na cieszenie sie z jazdy po pobojowisku, zanim jakieś służby ruszą sie, żeby posprzątać :eek:k:


Pokaż załącznik: 12.bmp
14.JPG :eek:k: :eek:k: B)
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
ja tez lubie pojeïż½dziïż½ rowerkiem...ostatnie 2 okresy wakacji bylem w gïż½rach wlasnie rowerem i chcemy w tym roku takze wyjechac...choc nie wiem czy sie nam uda...
a to mala pamiatka z karpacza, ktïż½ry zwiedzalem rïż½wniez rowerem:
 

Attachments

  • fotka_2.JPG
    fotka_2.JPG
    25,8 KB · Wyświetleń: 54

Mati_92

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Rower dobra rzecz ale jak dla mnie tylko do sklepu niestety moja kontuzja kolana nie pozwala na więcej :(
 

mateusz11111

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ze znajomymi na wycieczki rowerowe jeżdżę dość często super sprawa dla zdrowia ;p i dobra zabawa ;p
 
D

Dorka123

Guest
Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł, w końcu Holandia między innymi z rowerów słynie :)
Ciekawe jak ciężko jest na takim obozie, byłaś kiedyś?
Przyznam, że na rowerku stacjonarnym spokojnie zrobię te 40 km, ale w terenie to jednak nieco inaczej...
 
Do góry