TURBO SLIM DRINK MEN

kokoszi

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z kątowni:)
jak w topicu czy ktoś z was próbował tego preparatu. Mam zamiar zacząć się odchudzać i zastanawiam się nad kupnem tego cuda. TURBO SLIM DRINK MEN czy ktoś już to testował na sobie ;) ?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jakoś nigdy nie wierzyłem w diety-cudy czy inne odchudzające preparaty.
Potrzebna jest tylko silna wola i jeśli naprawdę chcesz schudnąć to dasz sobie radę ;)
 

kokoszi

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z kątowni:)
mam zamiar wsiąść na rowerek i robić brzuszki ale mała pomoc farmaceutyki chyba nie zaszkodzi :)
 

adam196

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ostrołęka
Radze skorzystac z treningu Interwałowego inaczej zwanego HIIT
bardzo pomoze poniewaz zmusi Twoj organizm do tak ogromnego spalania energi ze na efekty dlugo nie bedzie trzeba czekac:)
 

kokoszi

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z kątowni:)
masz na mysli ten który polega na krótkotrwałym ale bardzo intensywnym wysiłku?? kilkudziesięcio sekundowe przerwy i max wysiłku?? też nad tym myślałem
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
Jakoś nigdy nie wierzyłem w diety-cudy czy inne odchudzające preparaty.
Potrzebna jest tylko silna wola i jeśli naprawdę chcesz schudnąć to dasz sobie radę ;)

Jeśli ludzie ograniczają się jedynie do suplementów, herbatek i "diet-cud", to istotnie daleko nie zajdą. Tu potrzebna jest trwała zmiana diety, która w zależności od indywidualnej sytuacji zmniejszy kalorie, czy też tłuszcze. Po prostu - zacznij jeść bardziej zdrowo i ogranicz kalorie. Niekoniecznie musisz jeść mniej. Wówczas na pewno zobaczysz rezultaty. Do tego dodać trzeba ruch, czyli cokolwiek, co pozwoli Ci spalić zbędne kilogramy. Nie mam tu na myśli pakowania na siłce tylko ruch pod każdą postacią - bieganie, basen, wypady z kumplami. Cokolwiek, co pozwala się przemieszczać. ;)

W tym miejscu będę trochę stronniczy, ale mogę też zaproponować wsparcie produktami firmy Guardian. Pisałem o tym w innym temacie tego działu. Są całkowicie naturalne i oparte o znane wszystki warzywa i owoce produkty spożywczye (nie mylić z suplementami). Pozwalają zminimalizować uczucie głodu i dostaczą Ci witamin, czyli tego, czego potrzebuje każdy z nas. I są to witaminy naturalne, więc i wysoko wchłanialne. A nie, jak np w przypadku suplementu centrum. BB)
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
Guardian International to całkowicie polska firma założona i prowadzona przez Panią zawodowo zajmującą się biotechnologią.
Zajmuje się produkcją całkowicie naturalnych tj. złożonych z wyłącznie naturalnych składników i bez udziału "chemii", produktów spożywczych przeznaczonych do codziennego stosowania.
Mówiąc najprościej są to różne mieszanki warzyw i owoców w postaci micelarnej (sproszkowanej). Zawierają więc dużą ilość witamin i składników odżywczych w pełni przyswajanych przez organizm, czego nie uzyskamy przy wyrobach chemicznych. Każde 15g produktu odpowiada 150g zjedzonych warzyw i owoców.

Dokładne informacje możesz uzyskać na stronie producenta www.guardianinter.pl lub na stronach sklepu www.witalis.sklepna5.pl
 

Arcadias

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Komplikujecie sprawę, odpowiedź jest prosta - turbo slim jest dobry, ale Fat Killer lepszy.

Tylko pamiętaj, że zażywając takie pigułki będziesz się pocił jak wielka świnia przy minimalnym wysiłku, wszystko działa tak samo, tak więc zastanów się jeszcze.
 

An0nimek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecinek
Powiem ci tak jak wyżej diety cudy- to nic nie daje..
Ćwicz spacer 20min później bieg i tak na przemian albo rowerek i codziennie po 50km ;] kolega w miesiąć stacił nie całe 20cm w talii w taki sposób i zjechał 10kg
 
Do góry