Tuning W Praktyce

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
A napiszcie mi, czy ktos ma jakies doswiadczenie w Tuningowaniu samochodow ??
Jaki samochod i jakie przerobki.
No i oczywiscie wyniki jego pracy. :]

Bardzo jestem zainteresowany malymi zmianami w silnikach takimi jak doprowadzenie powietrza i odprowadzenie spalin, swiece, filtry itp.

Narazie mam w planach dokonac malych przerobek.
Ale z tego co sie orientuje nie sprawdza sie Tuning droga "wyrzuc oryginal i zastap produktem sport".
Trzeba wiedziec co sie robi, bo w przeciwnym razie zdarza sie, ze sie traci na mocy silnika !! <_<
 

::Kasik::

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawka
Honda Civic 5 generacji dokonane zmiany:
-dokladka przod zderzak
-dokladka tyl zderzak
-progi
-tlumik koncowy remus, wyciety katalizator
-uklad dolotowy: power rura z kwasowki + stożek K&N
jesli chodzi o silnik to planowana jest glowica od d16z6

to jesli chodzi o honde..
 

Krzych_88

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja rok temu z moim bratem ciotecznym tuningowaliśmy troche fiata 125p ;) obcieliśmy połowe rury z tłumika i daliśmy chromowaną końcówe fajnie wyglądało a przy okazji nawet jak na fiata dużego przystało to lepiej chodził no i jeszcze pułke 4 głośniki a w tym roku u kumpla w maluchu to zmienialiśmy zderzaki (tylny zderzak przymocowaliśmy do przedniego) wlot na masce i chcieliśmy jeszcze dać na dachu ale zmienilismy zdanie no i tłumik sportowy i nagłosnienie ale w wakacje mysle że bęnde kupywał opla kadetta i bęnde go tuningował. Pozdrawiam
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja tiuningowalem Seata Toledo 2000rok.Autko było po dośc dużej kradziezy , mial go skaladac tatus ale mi się bardziej spodobało noi zaczołem dzialać.Tata kupil go zaraz po wejściu do Uni Europejskiej w Niemczech..Wymienilem przedni zderzak i lampy przednie i tylnie na sportowy tlumnik na .wsadziłem kierownice sportową.Zmieniłem drążek zmiany biegow na , przyciemnilem szyby .W planie ma dokupienie alufelg ,przedniej maski itp.W sumie w to autko wladowalem juz ok 5500-6500zł( cale moje zarobione pieniązki). Nie jeździlem nim bo jeszcze wiele mu bakuje do szczęścia .ale juz mi się z deka nudzi ale jak ktos chce kupic to chętnie sprzedam za 20000zl.

Oto ten samochod zaraz po sprowadzeniu nowych nie mam.Za niedługo zrobie to wam pokażę( jak go nie sprzedam).
 

Attachments

  • 76_1_b.JPG
    76_1_b.JPG
    28,4 KB · Wyświetleń: 33

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Renault Megane 1,6 1996

Zmiany:

Alumy 17"
Ospoilerowanie
Neony
Przyciemnione szyby
Zabudowa Car-Audio
Tłumik REMUS
Chip Renault megane (podkrecił silnik do 130KM)

to by było tyle :D

Jeszcze w planach jest zmiana koloru na kameleona :D
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
rmeganelogo5bj.jpg


Posiadam tylko taka fote :( Tak jak mowie teraz w planach zmiana koloru na kameleon :D
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
no całkiem nieźle sie prezentuje moze teraz cos zainwestuj w silnik :D
 
Do góry