Tu już się chyba nie da więcej zrobić

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Rozumiem, ze jej zła sytuacja objawiała się w jej złych ocenach i zdenerwowanymi rodzicami co prowadziło do awantur.

Poprawnie rozumujący młodu cżłowiek, postarał by się zmobilizować dziewczynę do nauki i poprawy ocen. Postawił by sprawe jasno, spotykamy się troche mniej, żebyś miała czasna naukę, zależy mi na poprawie złych ocen które nałapałaś. Postaraj się je poprawić i wszystko będzie OK.

A nie mówi dziewczynie że daje jej czas i spokój... i niechse radzi sama.

Czasami orzy częstych kłutniach z rodzicami pada na prawde wiele nie przyjemnych słów, w głowie się kotłuje i człowiek sobie nie radzi z emocjami i potrzebuje wsparcia. I to wsparcie powinno być, ale mądre. Nie typu "Olej starych oni gówno wiedzą" tylko "dasz radę weź się w garść popraw te oceny i będzie wszystko w porządku, to dla twojego dobra."

Teraz ona ma Cie w nosie bo jets po prosu na Ciebie wsciekła...
I ma o co bo najpierw może niechcąco źle postąpiłęś zostawiając ją, a potem szantażowałeś samobójstwem... to jest nie w porządku...
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Jest tak: jest taka jedna z którą kiedyś byliśmy razem i było nam dobrze łączy nas bardzo wiele, ale teraz już mnie nienawidzi bo pewnego dnia chciałem dać trochę spokuj bo miała ciężką sytuację rodzinną i potem jak już by było ok to do niej wrócić a ona myślała że ją nie lubię i stwierdziła że nie chce mnie znać a ja nie wytrzymałem bo ją kocham i powiedziałem że się zabiję a ona od tego czasu mnie nienawidzi. Próbowałem jej to jakoś wyjaśnić i wrócić ale ona nie dała mi żadnych szans. Oprócz tego próbuje do niej jeszcze taki jeden typ. Co mam robić?? będę wdzięczny

przestraszyłeś się, zwiałeś, bo miała problemy i emocje wzięły górę... myślisz, że życie to bajka? ze zawsze można mieć babana na ustach? Jej po prostu jest przykro, bo nie miała w Tobie oparcia. Wiesz co powinieneś zrobić? Po prostu być... nie ciągnąć za język, nie próbować rozwiązać jej problemów... po prostu być... ja też nie chciałabym być z facetem, który jest tylko wtedy jak jest dobrze i jak chce się pobrykać…
 
Do góry