Trwała?

ana=)

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Hej! Zastanawiam się czy sobie nie zrobić takich falowanych włosów na dłużej :niepewny: bo mam dość długie, proste i już ich mam dość. Tylko boje się że mi się strasznie włosy po tym zniszczą a mam delikatne i i tak troche wypadają. Chodzi mi o takie płaskie fale tz. żeby nie sterczały na boki :bag: i sie jakoś troche unosiły :eek:k: . Robił ktoś kiedyś coś takiego?? Macie jakieś fotki z takimi fryzurkami??
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
fotek nie,ale mam doświadczenie z taką fryzurką :p trwałą robię sobie od trzeciej klasy gimnazjum (teraz skonczyłam juz LO,ale w klasie maturalnej dałam sobie z tym spokój :p ).Powiem Ci tak,ja miałam to dobrze zrobione,bo loczki wygladały na naturalne i nikt nie mógł uwierzyć,że to trwała,a nie moje własne włosy.W sumie byłam zadowolona,bo podobało mi sie.
Ale włosy nisczą się niemiłosiernie.Posdcinałam koncówki co miesiąc,ale i tak były okropne,wystrzępione i suche.Poza tym zaczęły się przebarwić na rudy kolor (a naturalny miałam czarny!),co zmusiło mnie do tego,abym zaczęła je farbować...
Jeśli na jeden raz to ok,tylko znajdź dobrego fryzjera,ale na dłuższą metę radziłabym się zastanowić.

aha,każdy ma inne włosy,mniej lub bardziej podatne,mi trwała trzymała się ok roku :]
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
aha,każdy ma inne włosy,mniej lub bardziej podatne,mi trwała trzymała się ok roku :]


a u mnie trwala trzymala sie ok 1 miesiaca strasznie bylam zadowolona ze bede miala loczki do momentu az nie zaczely sie prostowac mam grube ciezkie wlosy kazdy odradzal ale co tam ja sie uparlam i zrobilam a teraz zaluje.............suche sianowate zniszczone popalone wlosy..... i final jest taki ze bede musiala sciac wlosy na krotko......ale za glupote trzeba placic .......


wiec zastanow sie 5 razy nim podejmiesz ta decyzje......
 

taka_nettka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ZzZ NibylandiI
ja tobie proponuje trwala "odbijajaca" ostatnio sobie taka zrobilam i jestem z niej bardzo zadowolona:)
Efekt tej trwalej to noe loczki tylko fale:):)
i zmywa sie po 2 miesiacach wiec jak nie bedzie sie podobac zawsze mozna pozniej jej nie robic

Pozdrawiam BB)
 

ana=)

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
ja tobie proponuje trwala "odbijajaca" ostatnio sobie taka zrobilam i jestem z niej bardzo zadowolona:)
Efekt tej trwalej to noe loczki tylko fale:):)
i zmywa sie po 2 miesiacach wiec jak nie bedzie sie podobac zawsze mozna pozniej jej nie robic

Pozdrawiam BB)


A czym ona sie różni od tych co wcześniej były opisywane bo mi właśnie na takich falach zależy :lol: po niej włosy mniej się niszczą albo coś?? bo pirwszy raz słysze o trwałej odbijającej.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Jeśli masz już zniszczone i wypadają to lepiej najpierw zadbać o nie, odbudować a póxniej myśleć o trwałej. Trwała strasznie niszczy włosy.
 

Psujka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Gdańsk
Doświadczenia w tej kwestii nie mam, ale wystarczą mi opinie znajomych i fryzjerów, którzy zdecydowanie odradzają trwałą.
 
Do góry