Trudne plamy - czym je sprać?

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Mam kilka dość brudnych ciuszków dziecka. Nie mogę sprać ich zwykłym proszkiem dla dzieci, używałam też bałego jelenia, ale to nic nie daje. Czy macie jakieś sposoby na pozbycie się starych trudnych plam na ubrankach swoich dzieci?

Pozdrawiam.
 

Elektroinstal

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
43
Punkty reakcji
9
Wiek
51
Miasto
Szczecin
Też miałem taki problem, ale jak znajomi polecili mi ten wybielacz (bo ponoć tak ktoś przetłumaczył) a tak naprawdę odplamiacz to tak naprawdę przestaliśmy używać w domu wszystkich innych odplamiaczy. Ten naprawdę zadziałał. http://www.amway.pl/product/110534,sa8-all-fabric-bleach#.UZNxVJ2eOz4

A jeszcze mała sugestia jak będziecie używać go w jakiejś misce to proponuję wylać do toalety i pozostawić na kilka minut - rewelacyjnie usunie kamień :)
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
U nas jak pieluszka przeciekła po biegunce to śpioszki były do wyrzucenia, nie wyobrażałam sobie wrzucić czegoś tak zapaskudzonego do pralki.. Teraz, gdy tylko zauważę, że dziecko się męczy to podaję trilac plus, i wszystkie rewelacje jelitowe odeszły w zapomnienie. Są takie plamy, których nie da się doprać, ja znalazłam sposób na zapobieganie im ;P
 
J

Jula92

Guest
Ja na plamy używam Vanisha, lub Bielinki - to wybielacz który naprawdę radzi sobie z trudnymi plamami. Białe ubranka można moczyć też w Domestosie, wtedy schodzą przebarwienia
 
Do góry