Trudna sprawa i strasznie dziwna

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
W 2006 w wakacje poznałem dziewczyna z nieprzecietnym intelektem, dlugo nie trwalo a sie sobą porzadnie zauroczylismy. Niestety wyjechałem na wakacje... i tam co tu duzo mowic troche przesadziłem nie odpisywałem na esy nie odbierałem tel itd. zachowywałem sie jak prawdziwy szczeniak nie liczacy się z uczuciami innych.

Wrocilem, przeprosilem Ją powiedziałem ze juz po prostu Jej nie kocham no i zniknalem. Długo nie trwalo bo z 4 msc. jak sie do siebie odezwalismy, ale wtedy... Ona niestety juz nie byla sama - miała faceta. Dzien, dwa i znowu przypomnialo Nam się jak to było kiedys... postanowilismy sie spotkac pogadac, ale na gadaniu sie nie skonczyło. Spotkalismy sie z 3 razy, Ona nadal miała tego faceta, ale nie miała sumienia Go zostawic tak samo jak i olac mnie. Wiec tak ukrywalismy sie kilka razy, ale ostatnio w sylw. Ona zrozumiała, ze jest stworzona dla NIego... ze dla Niego zyje. Powiedziala ze mozemy byc tylko przyjaciolmi, ze nie zostawi mnie teraz bo wie jak mi ciezko i ze razem cos poradzimy. Naprawde cud dziewczyna.
Non stop płacze... non stop. Zaluje tych wakacji... jaki bylem głupi.

Nie musicie na to odpowiadac... po prostu musiałem sobie napisać.
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
hm.. ciezka sprawa :/ nie wiem co Ci poradzic :(
a co spowodowalo to ze obudziles sie nagle po 4 miesiacach?
 

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
Pewnie nuda i fakt że jego kolesie mieli laski a on nie i tak sobie że była taka jedna i może uda się z nią znowu zagadać a tu nagle zonk bo jest zajęta
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Nie, po prostu zmądrzałem wiem ze za pozno, ale za błedy sie płaci i płace. Ja jednak bede wierzył w to ze jeszcze kiedys cos w nas tknie do siebie...
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
lepiej odejdz :x taka przyjazn tylko bedzie szkodzic .. szczegolnie jej
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
tak, tak odejsc odszedłem chce jak najszybciej zapomniec nie o Niej, ale o miłosci. Jednak wierzyc bede zawsze ;)
 

distant-girl

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Radze Ci dobrze daj sobie spokój.
Ona później Ci jeszcze wypomni,
że zepsułeś jej ówczesny związek.
A wtedy to nawet na przyjaźń liczyć nie będziesz mógł.
Czekaj, przecież nie będą ze sobą wiecznie.
Ja kiedyś wtrąciłam się i ucierpiałam na tym dwa razy mocniej.
powodzenia :*
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Jezeli ci tak powiedziala to nie masz szans.moze kiedys..ale to tylko MOZE.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
forum głównie jest po to,żeby sie udzielać <_< (dobra nie będe uszczypliwa).
Twoja Wina! I co mam dodać? Jesteś skreślony,3ba było nie marnować szansy,być może wtedy była ta jedyna szansa na to ,żeby Wasze uczucia dojrzewały wspólnie.
 

memeklew13

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
355
Punkty reakcji
1
Sorki że ci to mówię ale naprawdę jestes gupi sorki mogę się załozyc ze na wakacjach zabawiales sie i moze nawed zwracales lub nawed wiecej na inne dziewczyny prwda sorki ze ci to mowie ale ja trak mysle
 
Do góry