trudna decyzja...

asiulek162

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mam problem...
Pisałam z chłopakiem od roku i myślałam, że coś z tego będzie, ale teraz się wszystko zepsuło i mam taki problem bo zaprosił mnie półtora miesiąca temu na studniówkę swoją, ale jużnie jest tak jak kiedyś ;( nie mamy ze sobą tematu. A co najlepsze dowiedziałam się teraz, że pisze do mojej przyjaciółki;/ a wiem, że on nie napisze mi, że nie chce ze mną iść na studniówke. Tylko myślę teraz czy mu powiedzieć, że jeśli nie chce to nie musze z nim iść na studniówke bo jjeśli chce to niech weźmie sobie jakąś inną dziewczynę.
 

good hell

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
2
hm, dosyć trudne..
najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa z nim, i tak radziłabym Ci zrobić.
trudna sytuacja, ale myślę, że dasz radę.
powinien Ci powiedzieć prawdę, przecież zasługujesz na szczerość.
 

asiulek162

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
tak tylko jak ja mu piszę, że ma do mnie wpaść to się wymiguję więc nie mam szans z nim pogadać na ten temat, a przez tel. nie chcę tego załatwiać..
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Miałam podobną sytuację. Długo zastanawiałam się, aż powiedziałam kolesiowi, że jednak lepiej by było, gdyby nie poszedł ze mną na studniówkę. Łatwe to nie jest, ale chyba nie chcesz się męczyć? Odważ się i porozmawiaj.
 

good hell

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
2
tak tylko jak ja mu piszę, że ma do mnie wpaść to się wymiguję więc nie mam szans z nim pogadać na ten temat, a przez tel. nie chcę tego załatwiać..
to napisz mu po prostu smsa, będąc pod jego domem "za 5 min. będę u Ciebie, wiem, że jesteś w domu. "
nie będzie miał chłopak wyjścia. ;)
 

asiulek162

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miałam podobną sytuację. Długo zastanawiałam się, aż powiedziałam kolesiowi, że jednak lepiej by było, gdyby nie poszedł ze mną na studniówkę. Łatwe to nie jest, ale chyba nie chcesz się męczyć? Odważ się i porozmawiaj.

Będę musiała tak zrobić, ale niestety będzie mi ciężko;/ bo jak tego nie załatwię to będzie jeszcze źle...bo on będzie się męczył i ja też, a nie chcę żeby miał taką studniówke.

to napisz mu po prostu smsa, będąc pod jego domem "za 5 min. będę u Ciebie, wiem, że jesteś w domu. "
nie będzie miał chłopak wyjścia. ;)

Tylko z tym problem bo nie wiem gdzie dokładnie mieszka;/ bo zawsze on do mnie przyjeżdżał.
 

asiulek162

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Będę musiała...chociaż coś czuję, że jednak nie zrobi tak i będzie chciał ze mną iść bo nie wiem czy ta koleżanka by poszła z nim;/ to wtedy dopiero mi się głupio zrobi...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
. A co najlepsze dowiedziałam się teraz, że pisze do mojej przyjaciółki;/ a wiem, że on nie napisze mi, że nie chce ze mną iść na studniówke. Tylko myślę teraz czy mu powiedzieć, że jeśli nie chce to nie musze z nim iść na studniówke bo jjeśli chce to niech weźmie sobie jakąś inną dziewczynę.
Dlaczego chcesz rozwiazywac problem za faceta.. A moze on nie zmienił zdania i chce nadal isc z Toba. Jedno co mozesz i to dla własnego komfortu to zapytac sie czy zaproszenie nadal aktualne, ale nic wiecej nie kombinuj, jak zmienił zdanie to niech mysli jak z tego wyjsc z klasa.
 

asiulek162

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
i po kłopocie! Nie wiem czy to wymyślone, ale może być to prawdą. Powiedział, że studniówki nie mają bo z klasy nikt nie zapłacił i połowa osób odmówiła więc odowało im studniówkę!
 
Do góry