Trochę wbrew sobie

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Nigdy nie lubiłem takiego szukania przez internet, w sumie nadal wydaje mi się żałosne ale usprawiedliwiam się tym, że w życiu towarzyskim nie próżnuję. Czemu więc wybieram taką formę? To proste, poznając dziewczynę w realu w końcu zwykle wychodziły niezgodności w wielu aspektach życia, co do gustu, upodobań, nastawienia do ludzi, tutaj takiego problemu nie ma. Chciałbym po prostu zamienić parę słów z inteligentną, wymagającą od życia czegoś poza rozrywką i pogonią za sukcesem dziewczyną w wieku 17-20 lat. Wiem, że to jest trudny wiek ale to chyba zrozumiałe, nie kręcą mnie kobiety starsze ode mnie. Czemu szukam? To proste, dobija mnie samotność. Przez długi czas okłamywałem się, że ten stan mi odpowiada, potelepało mną poważnie zakończenie bardzo długiego związku ale koniec końców potrzebuję chyba być komuś potrzebny.
Coś o mnie, mam 21 lat, studiuję i mieszkam sam. Nie mam gór złota ale potrafię zadbać o osobę, na której mi zależy. Jestem wymagający, nie będę kłamał w tej kwestii, jestem facetem i wygląd także się dla mnie liczy ale nie stawiam go na piedestale - doceniam u kobiet niezależność, odwagę i zdecydowanie. Większość wolnego czasu wypełniają mi książki i muzyka, głównie szlagiery z lat 80 i 90 z dodatkiem folk metalu ale słucham wielu gatunków (od metalu po dark ambient, celtic i folk). Często spotykam się ze swoim mocno oryginalnym gronem przyjaciół, cenię sobie zarówno wyjścia na miasto jak i spacery w cichym otoczeniu natury. Fascynuje mnie także historia, aktywnie zajmuję się rekonstrukcją historyczną. Jestem zdecydowanie maniakiem filmowym, chociaż wolę nie oglądać w samotności. Pomimo surowej aparycji ponoć jestem dosyć uczuciowy, chociaż ostrzegam że potrafię być nieznośny, chamski i cyniczny.
Piszcie, jeżeli tylko chcecie. GG podam przez PW ewentualnym zainteresowanym.
 

Elwira71192

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zalezy Ci tylko na tym by poznać osobę i kontaktować się z nią wirtualnie?
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Szczerze? Nie widzę nic odważnego w szukaniu kobiety na poważnie na jakimś forum, ale nie mam nic do stracenia w tym momencie.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Oczywiście biorąc pod uwagę, że mieszkam sam jestem gotowy kogoś ugościć, przy ewentualnej odległości. Wiem, że taki krok wymaga dużej dozy zaufania, wymieniam to tylko jako ewentualność. Ewentualność po długotrwałym kontakcie oczywiście.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Chcesz wybadać moje ambicje? Filologię angielską, ale nie z tego samego względu co inni (byle gdzieś iść) - naprawdę chcę być tłumaczem.
 

Elwira71192

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja również myślałam nad tym kierunkiem studiów. Uczenie się języka angielskiego sprawia mi dużą przyjemność:) Być może uda mi się pogodzić dwa kierunki studiów, a jak nie to przecież zawsze mogę skończyć jakieś kursy.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Nie gniewam się, mogłem w poście napisać. Tak czy inaczej kompletny brak zainteresowania, co tu się dziwić.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Karolka a Ty znowu facetów łowisz??? To juz jakas obsesja, co na to twój chłopak?
 
Do góry