troche glupi problem z dziewczyna xD

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Witam
mam taki glupi problem moze i to nie jest problem ale co tam :D ,jak patrze na inne pary zawsze sie caluja w usta na przywitanie xD z moja dziewczyna nie wiem czemu od paczatku tylko w policzek nigdy sie nie calowalismy nie wiem czemu :niepewny: jak sie spotykamy ona odrazu ze tak powiem wystawia policzka zamiast ust :lol: inne jej kolezanki jej zazdroszcza mnie bo mowia ze jestem najprzystojniejszy chlopak w szkole BB) ona jest zwariowana, odwazna umie sobie radzic z chlopakami, nie jest wstydliwa ale nie wiem czemu zawsze wystawia tego polika, mowi ze mnie kocha ze juz zawsze bedziemy razem do konca, ale o co jej chodzi z tym policzkiem ? hehe :D mielismy kiedys taka mala klotnie, chodzilo o to ze jak ja nie zadzwonie czy sie spotkamy czy cos w tym stylu to ona nie zadzwoni, wiec wtedy myslalem ze jej nie zalezy na mnie, ona powiedziala ze to chlopak powinnien sie pierwszy o to pytac wiec juz jest spoko :) i nie wiem moze ona poprostu czeka na moj pierwszy ruch czy cos ?
Ps: nie mam zbytnio duzego doswiadczenia w zwiazkach :p sorki za bledy ortograficzne :)
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
jasne ze laska czeka na twoj krok... wiekszosc dziewczyn jest przekonanych ze to chlopak powienien WSZYSTKO robic pierwszy....(bezsens)
 

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
no wlasnie tak myslalem ze czeka na moj krok tylko no nie wiem jaki :lol: :p

no ale np. jak chce ja pocalowac w usta a ona policzek wystawia no to co wtedy niby mam zrobic hehe :p
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
idz na zywial- szybka akcja i wtedy bedzie jak na fizyce:

akcja-reakcja= twoja akcja jej reakcja ^^
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Mój chłopak objął mnie i tak długo trzymał (i patrzył się na mnie i nic nie mówił) dopóki nie przekręciłam głowy w stronę jego ust. i go pocałowałam... :D
Już zrób ten pierwszy krok no co Ci szkodzi :D Twoja dziewczyna w końcu :p
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Może po prostu tak z przyzwyczajenia nastawia policzek i już :)
Ja tam w sumie chyba nigdy nie zwracałam uwagi czy przy przywitaniu daje buziaka w policzek czy w usta :p
 

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Może po prostu tak z przyzwyczajenia nastawia policzek i już :)
Ja tam w sumie chyba nigdy nie zwracałam uwagi czy przy przywitaniu daje buziaka w policzek czy w usta :p

ale jak jeszcze nei bylismy para dawalismy sobie reke a jak juz bylismy to tylko buziak w policzek i teraz caly czas tak c(=
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
he he he :D miałem podobną sytuacje :) teraz to sie zmieniło i jest tak jak u większości par :p
po prostu trzeba sie przytulić do swojej wybranki :) na początek to pewnie da ci buziaka w policzek ale nie ma innej możliwości (chyba ze na siłę sie wyrwie :p) kiedy da ci już tego buziaka i sie odchyli a ty ja przytrzymasz to będziecie "ustawieni" prosto na siebie :D nom a potem to już tylko przemóc sie i cmokal jest :)
 

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
He jak tak mowicie ze czeka na moj ruch no to przytule ja pocaluje ja normalnie xD i bedzie dobrze :D "chyba" :lol:
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Na pewno będzie dobrze skoro mówi, że cię kocha i że chce być z tobą już na zawsze ;)
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Heh, dziewczyny to jednak są powariowane :)

Idź na żywioł chłopie, najwyżej dostaniesz z plaskacza i tyle, nic nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać, no i problem się wyjaśni.

Tak swoją drogą - kto to wymyślił, że to facet zawsze musi robić wszystko pierwszy? Wprawdzie co raz częściej widzi się, że niektóre dziewczyny z takich założeń już nie wychodzą, ale to jest margines %-owy do ogółu.
 

Sabi :)

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
takie są juuż stereotypy że to faceci pierwsi wszystko robią... ale szczerze to zauważyłam że ostatnio coraz częściej są o to jakieś neporozumienia.. faceci myśllą że nam nie zależy a my poprostu czekamy... trzeba to zmienić!!! a Ty nie bój sie tylko działaj ;) będzie dobrze :)
 

uLA!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
257
Punkty reakcji
1
Może być też taka opcja że ona się jeszcze nigdy nie całowała z chłopakiem (chociaz nie wiem ile macie lat) Albo po prostu czeka na twój ruch :p Działaj :D!!
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Heh, dziewczyny to jednak są powariowane :)

Idź na żywioł chłopie, najwyżej dostaniesz z plaskacza i tyle, nic nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać, no i problem się wyjaśni.


heh dlaczego ma dostać plaskacza jeżeli to jego dziewczyna, przecież pocałunek w usta to nie jest jakieś tam niewiadomo co.
Może zrób tak:najpierw całus w policzek a później ona sie odwróci to Ty wtedy dodatkowo w usta pocałuj. Bedzie dobrze ;)
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Dziewoczyna czeka na twój ruch,więc do roboty. :D

takie są juuż stereotypy że to faceci pierwsi wszystko robią... ale szczerze to zauważyłam że ostatnio coraz częściej są o to jakieś neporozumienia.. faceci myśllą że nam nie zależy a my poprostu czekamy...
prawda,prawda. dlatego ja się kiedyś przełamałam i ja zrobiłam ten pierwszy ruch,co było lekkim zaskokiem dla chłopaka,który myślał,że ja się nim poprostu nie interesuje. xd

ale nie wszystkie dziewczyny zrobią ten pierwszy ruch,bo niektóre po prostu uważają,że to chłopak musi wszystko zacząć i się wziąć do roboty,a nie one. :p
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
jasne ze laska czeka na twoj krok... wiekszosc dziewczyn jest przekonanych ze to chlopak powienien WSZYSTKO robic pierwszy....(bezsens)

Nie wszystkie... A przynajmniej nie zawsze :D :D :D :D :D
Najlepiej coś takiego w żartach poruszyć, a jak wyjdzie z tego poważny temat to tym lepiej. I sprawa się wyjaśni bezboleśnie :)
 
Do góry