Trening Rąk, bicepsow

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Więc chciałbym się zapytać was drodzy użytkownicy, jaki polecacie trening (głownie na drążku) na poprawienie siły ogólnie na całe ręce...
w moim skromnym pokoiku mam drążek na którym mogę się podciągać (niedawno ojciec mi skołował :) więc potrzebuje coś na mieście rąk. Co proponujecie i co myślicie o Bartendaz (czy ktokolwiek spotkał się z czym takim?) filmik przedstawiający co to miej wiecej jest:

http://www.wgrane.pl/film/afc19e9ebe58e86b804d00f8481c57e7

ps. jeśli ma to jakieś znaczenie mam 15 lat.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
NA drążku się tyra plecy a nie ramiona. Jak chcesz coś tam pakować to zmotaj hantle najlepiej 2x15kg ze zmiennym obciążeniem.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
no niestety na samym drazku to mozesz sobie tylko powisiec,
skoluj sobie sprzet zebys cwiczyl wszystkie partie miesni, jezeli chcesz wykonywac takie akrobacje co oni wykonuja to niestety sam drazek ci w tym nie pomoze.
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
ee co wy mówicie?? podciąganie na drążku nachwytem też daje na łapy.. podciągaj się 4 serie po tyle powtórzeń ile potrafisz zrobić.. rób też pompki 3 serie na palcach (kciuk, wskazujący, środkowy) też tyle ile potrafisz zrobić.. bo jakimś czasie będą efekty.. Powodzenia ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
przede wszystkim jeżeli chcesz żeby ci łapy urosły to bierz się za poważny trening i odpowiednie żarcie a nie liczysz ze proste ćwiczenia zrobią z ciebie siłacza, a niestety do takich wyczynów trzeba mieć niezłą krzepę oraz równowagę.
 
Do góry